Smäd v 32. týždni

mamina1234
5. okt 2013

Ahojte, som v 32 tt a uz asi tyžden mam smad...ovela viac pijem, ale nechodím o to viac na wc... Mate s tym niektora skusenosti?

sense
5. okt 2013

@mamina1234 ja som pocas tehu pila 4-5l vody co ma stale susilo a viac na zachod som chodila asi tak v 35tt

charlie1980
5. okt 2013

Ano, ano, mamina. Aj ja som sa samu seba pytala, kam sa ta voda vo mne straca a o par tyzdnov som sa zacala zavodnovat. Ale do konca snad uz nejak vydrzime 🙂

mamina1234
autor
5. okt 2013

dakujem vam.... uz som sa bala ze ci nemam cukrovku?!?!?

charlie1980
5. okt 2013

Nebooooj, mamina, to by ti uz z krvi asi zistili. Ja som pila strasne vela na zaciatku tehotenstva, to som sa od vodovodneho kohutika nepohla, kym som nevypila minimalne liter naraz a este som si aj usta vodou zvlhcovala, take som ich mala suche. Potom to zacalo okolo 30.tyzdna znovu a dovtedy som ani zavodnena nebola. Akonahle som si vsimla, ze vela pijem a na malu nechodim, zacali mi opuchat ruky, prestala som aj prstene nosit a aj clenky mi opuchaju. A vlastne cela som uz ako balon, opuchnuta, zvodnatena a vsetko 😀 😀 😀 Zelam vam prijemny zvysok tehulkovania.

zzuzana82
6. okt 2013

@mamina1234 Ked vela pijes a nechodis na zachod , davaj si aj pozor , ako sa zavodnujes, nechcem Ta strasit ale urcite to spomen aj dr, mne sa to stalo pri prvom tehu , v 30tt som sa zacala zavodnovat a o par dni akutna sekcia -preeklamsia. ☹ Verim ale, ze toto nie je Tvoj pripad, len si treba na to davat pozor .

radka279
17. okt 2013

Tak isto ako zzuzana82, zavodnenie - najprv opuch noh, potom ruk, nakoniec tvare... na poradni nameraný vysoky krvny tlak, druhy den rano sekcia... akurat ja uz som bola nastastie v 37 tt...

barbara088
28. nov 2013

ja denne vypijem aj 5-6litrov vody a to 2iba cez noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre