Skúsenosti v SonoClinic v Košiciach

damianakos
2. mar 2021

Ahojte ,chcela by som sa opýtať na skúsenosti poprípade na neskusenosti na tejto klinike.
Na skrining v prvom a druhom trimestri som bola v myslave ale nebola som úplne spokojná, tak by som sa chcela objednať do sonoclinic na odporúčanie. Viete mi poradiť? Poprípade aj cenu za vyšetrenie v 3 trimestri povedať,lebo cennik neviem nikde nájsť.
Ďakujem

ab727
2. mar 2021

@damianakos ahoj v treťom trimestri sa platí 60€,ak si prinesieš nové zabalené USB tak ti nahrajú fotky aj videá.Ja som už bola dvakrát a spokojnosť,lekári v pohode všetko pekne vysvetlili,sestričky sú také nijaké,ale inak ok

ab727
2. mar 2021

@damianakos inak ja keď som to riešila v prvom,tak som počula rovnako pre aj proti ako pre sonoclinik tak aj pre Myslavu,bolo to asi 1:1

jvasenka
2. mar 2021

@damianakos ja som na tretom nebola (iba 1 a 2), ten treti som uz chodila na tyzdenne poradne do porodnice..

mima173
2. mar 2021

Cenník z februára. Bola som síce v 2. trimestri ale za mna maximálna spokojnosť. Doniesla som si neorzbalene USB, nahrali mi tam dosť fotiek aj videí. Všetko mi pekne ukázal až kým som to aj ja poriadne nevidela, povysvetľoval

levika26
9. mar 2021

@damianakos ja odporúčam Šacu Dr. Dosedlu.. V siniclinic mi bolo v 1.trimestri zle určená diagnóza.. Preeklampsia.. A o bábätko som prisla

misiacik31
13. máj 2021

@mima173 ahoj, čiže je to tak, že ak si donesiem prázdne USB tak za to zaplatím 8 € a na hrajú tam toho viac? Oplatí sa to?

mima173
13. máj 2021

@misiacik31 ak si donieš vlastne nerozbalene USB neplatíš. Iba keby oni ti dali USB

misiacik31
14. máj 2021

@mima173 jeej tak super potom 😊 práve včera mi prišla sms, ze sprevádzajú e osoby nepustaju... Aj to stále platí? Teda, že tam manžel nebude most ísť so mnou? Ďakujem

mima173
14. máj 2021

@misiacik31 Tiež mi to písali a nechceli pustit ale to bol Január keď som bola. Ale za opýtanie nedáš nič. Nech ma test a možno povolia keď je oveľa lepšia situácia 🙂

lenka155
8. mar 2022

@ab727 urcili aj pohlavie nemas foto? Ja mam ale tam urcili tak a dnes moj gynekolog inak

lenka155
8. mar 2022

@mima173 70e uz 1.trimester, vcera som bola

lenka155
8. mar 2022

@jvasenka v sonoclinic sa trafili do pohlavia?nemas foto? Mne tam povedali inak ako moj gynekolog

lenka155
8. mar 2022

@damianakos bola si urcili ti pohlavie ?

jvasenka
9. mar 2022

@lenka155 ano trafili sa a foto+video mam iba z prveho lebo na druhom bola velmi blizko placenta tvaricky a neboli by dobre foto tak ich dr ani nerobila...ja som sa svojej gynekologicky pytala ale nikdy dobre nevidela az neskor aj ona potvrdila ze je to dievcatko...neviem aky pristroj ma tvoja dr ale moze byt ze nie je tak kvalitny ako maju na klinike a preto ti inak povedala..prip sa jej na to opytaj a uvidis🙂

lenka155
10. mar 2022

@jvasenka v sono na zaklade hrbolceka hodnotili a moj na zaklade panvy, pridas foto porovnam si🙂

mamkalentedkova
10. mar 2022

Bola som v 2. Trimestri,zaplatila som 70 .Išla som hlavne kvôli diagnostike . Pohlavie určili .Za mňa spokojnosť .Ale inde skúsenosť nemám 😉

henrietka12
13. okt 2022

@mamkalentedkova ahoj chcela by som sa ta opýtať ze ako dlho si čakala na termín? Ja som im včera písala sms ale ešte sa mi neozvali...

mamkalentedkova
13. okt 2022

@henrietka12 nie dlho ,termín poslali takmer hneď obratom.Prisla sms so všetkými inštrukciami .Snáď sa rýchlo ozvú .

henrietka12
13. okt 2022

@mamkalentedkova ozvali sa ze neordinuje ze sú na kongrese... Ze sa neskôr ozvu... 🤦‍♀️ Je to dosť stresujúce keď vám vyšli zle výsledky a vy čakáte na ten ultrazvuk

mamkalentedkova
13. okt 2022

@henrietka12 snáď bude všetko v poriadku 🍀 veľmi držím palce .Verím,že to nie je jednoduché byť v kľude ,ale aspoň to skús .Stres ti určite neprospeje .❤️

henrietka12
14. okt 2022

@mamkalentedkova no aspoň keby napísali konkrétny deň ze sa ozvu v pondelok alebo v utorok ale takto ze ozveme sa neskôr... Je to také neisté a tlači ma aj čas keďže v pondelok budem už 19+2tt...

mamkalentedkova
14. okt 2022

@henrietka12 úplne ťa chápem..skúsila by som možno napísať ešte jednu sms ,aby si im vybsetlika v akej sinsituacii ,moznonaj pozabudli trošku .Silno držím palce .My sme našťastie mali všetky výsledky v poriadku ,ale tiež som sa bála ..Prostredná dcéra ,pri nej som také vyšetrenie neabsolvovala ,sa narodila s vývojovú chybou mozgu a bol to teda po pôrode riadny šok.Nastastie je bojovníčka a mala šťastie .

henrietka12
14. okt 2022

@mamkalentedkova už počkám do budúceho týždňa a keď sa nezvu do utorka tak im skúsim zavolať alebo napísať... Som rada ze u vás bolí výsledky dobre aj ja veľmi dúfam ze len ten test je falošný... Keď čítam skúsenosti iných žien...

mamkalentedkova
14. okt 2022

@henrietka12 treba stále veriť ,že bude všetko v poriadku 🍀

andyds
23. okt 2022

@levika26 ahoj viem že to už bolo skôr ale chcem sa opýtať, aj mne v sonoclinic povedali že hrozí preeklampsia a nasadili mi anopyrin..aj ty si ho brala a tretí si prišla o bábätko alebo ako vieš že to bolo práve zle určenou diagnózou? Ďakujem

andyds
23. okt 2022

@henrietka12 ahoj, píšeš že máš zle výsledky môžem vedieť z akého testu? Z tripple testu? Bola sk aj na prvom kombinovanom ultrazvuku? Bolo vsetko ok? Mne vyšiel pozitívny tripple test a idem teraz na morfologicky ultrazvuk a dúfam že bude vsetko ok

henrietka12
23. okt 2022

@andyds ahoj bohužiaľ nedopadlo to dobre ani pozitívny výsledok mam z tripple testu na rastep chrbtice a na morfo ultrazvuku mi to aj potvrdili 😭😭😭 zajtra má čaká najhorší deň v mojom živote... Vyvolajú mi pôrod 😭😭😭 Musím ukončiť tehotenstvo je to až taká zle.... Dúfam že to nebude tvoj prípad

andyds
23. okt 2022

@henrietka12 och Boze ..to má veľmi mrziiii :( a predtým na prvom bolo vsetko v poriadku? Aj krv aj ultrazvuk? Posielam veľa síl ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre