Rytmické pohyby - kývanie, chvenie

lula1209
16. jún 2022

Ahojte, nestavali sa vám také divné pohyby? Pocitujem ich už dlhšiu dobu a je to ako kmitanie alebo chvenie bábätká. Som v 35 TT a cítim to väčšinou v ľavo dole v podbrušku aj na dotyk ako keby rytmicky kyve hlavou? Trošku ma to znervoznuje 😁 vidno riadne ako sa mi nadvihuje brucho hore dole ako keby sa tam dieťa rytmicky kyve, nieje to stikutka tu rozoznam máva ju 3-4 x za deň ale toto je skoro ako pulz a cítim to aj po priloženi ruky ale keď som si hmatala svoj pulz nemal rovnaku frekvenciu
Deje sa mi to napríklad aj dve hodiny potom to prestane a potom znova a som z toho už nervózna lebo neviem čo to môže byť, mala sa ale hýbe normálne aj popri Tom je aktívna len neviem či to nemôže byť niečo zle hľadala som všade aj tu aj na nete ale nikde som o tom nečítala čo by to mohlo byť

hilda08
16. jún 2022

@lula1209 presne to iste som zvykla citit aj ja ale netusim co to bolo tiez som mala z toho obavy ale babatko je uz na svete a uplne zdrave tak hadam to nie je nic zle 🙂

lejusinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula1209
autor
16. jún 2022

@sella38 toto som čítala túto diskusiu ale u mňa nejde o trasenie ale také rytmické pohyby ako tep na bruchu len je to o dosť pomalšie ako keby sa hojdá a cítiť aj na dotyk aj to vidieť ale keď napríklad len tak ležím alebo kráčam to necítim len vyslovene to vidno a na dotyk

radanna11
16. jún 2022

Žeby čkanie?

lula1209
autor
16. jún 2022

Je to niečo podobné ako tu na videu ale trvá to dlho -

https://www.youtube.com/watch?v=3FCVN3Zq1cw
ankare
16. jún 2022

@lula1209 bábätko cikutka 🙂

aneta129
17. jún 2022

@lula1209 cikutka je to, našej sa čakalo stále.... Este aj pred sekciou a asi do polroka stále, aj 5 minút vkuse....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre