Rozporuplné výsledky testov na downow syndróm, čo si o tom myslíte?

anorev123
2. júl 2019

Som v 28tt.. Dnes som bola na poradni.. Sestrička až dnes zapisovala výsledky do knižky z testov na downov syndróm.. Doteraz mi tvrdili, že je všetko v poriadku ale pri zapisovaní výsledkov povedala, že prvý test bol pozitívny a druhý negatívny.. Neviem prečo mi to nikto skôr nepovedal.. Som z toho vyľakaná aj keď doktor naďalej tvrdí, že je chvalabohu všetko v poriadku.. Viem, že druhý test dopadol dobre ale aj tak sa teraz veľmi bojím či sa mi malinké narodí zdravé.. Čo si o tommyslite? Aký na to máte názor? Za každú odpoveď ďakujem

lucka12399
2. júl 2019

@anorev123 nemam skusenost ale myslim si ze ak druhy test dopadol uz dobre, tak sa nemas coho bat ..

noemi155
2. júl 2019

Na prvom až tak nezáleží ,druhý je podstatný
Nestresuj zbytočne a mysli pozitívne

ikonica
2. júl 2019

A na morfosono si bola? Ja som mala prvy robeny v 15tt riziko downa 1:80 a o 9 dni opakovany test uz 1:2900... Na morfosone+genetickom sone babo nevykazovalo ziadne znaky downa ci razstepu a preto uz nepostupim ziadne dalsie testy... Poloz si otazku co by si robila keby sa to potvrdilo? Nechas si ho vziat? Uz si v pomerne vysokom tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre