Reverz v 32. týždni

timeabucova
9. jún 2020

Ahojte som v 32 tt plus par dni bola som pred tyzdnom prijata s malo plodovou vodou .. izbovy lekar po par dnoch skontroloval a povedal ze je vsetko uz vporiadku len som bola dehydratovana .. liecbu mi ziadnu nedavaju len ma musi skontrolovat hlavny doktor lebo len on ma opravnenie puštat domov .. a uz dva dni na mna nema cas co mu treba max 10 minut na sono .. tak rozmyslam ze by som podpisala revers .. co myslite ?

jajaja47
9. jún 2020

@timeabucova ahoj poriadne si to zvaz, ja som to urobila v 29tt, tiez dvaja lekari ma chceli pustit a primar nie,kvoli tomu, ze som tam bola len kratko (6dni) tak som sla domov na revers a popravde sa citim fyzicky aj psychicky ovela lepsie doma, a samozrejme cely den lezim tak, ako by som lezala aj v nemocnici.
Ale myslim, ze pred prepustenim ti spravia ultrazvuk, teda aspon u mna to tak bolo napriek tomu ze primar ho planoval az o 3 dni neskor

timeabucova
autor
9. jún 2020

@jajaja47 ved prave ležat a pit vodu možem aj doma keby mi davaju nejaku liečbu tak to pochopim ale takto nie .. uz som mohla byt davno doma keby si spravil čas doktorko .. a aj tak nebudem rodit v tejto nemocnici takze sa nebudem citit až tak zle kedže ich už neuvidim.. počkam do nejakej druhej a potom sa spytam či by som mohla podpisat reverz .. u teba to ako zobrali ked si im to povedala ?

jajaja47
9. jún 2020

@timeabucova velmi som sa bala reakcii doktora aj sestriciek, kedze planujem tam ist rodit. A dr sam povedal, ze nikto na mna skaredo zazerat nebude, ani to nijak komentovat. A boli pri mojom odchode mili aj lekar aj vrchna sestra, ked mi davali instrukcie ako mam doma fungovat 🙂 horsie to uz bolo s vycitkami od kamosky, ktora mi vycistila zaludok tak, ze som mala chut sa vratit hned do nemocnice

macko1007
9. jún 2020

@timeabucova zaciatkom 38tt som sla do nemocnice vraj vysoky tlak pritom bol ok..bielkoviny v moci neboli..nohy opuchnutr ano ale to si myslim ze ma kazda zena na konci tehu..prijali ma a davali nejaly liek oxantyl ...a robili pasy..a ze sono urobia o tyzden..vrvaim jest lieky mozem aj doma..na 3ti den som podpisala reverz...a chvalabohu ze som ho aj podpisala...vecer mi odtiekla plodova voda ..tak som letela na Vsetin o porodnice..na sk som rodit nechcela...

bebotka
9. jún 2020

@timeabucova ja ked som bola v nemocnici, ležala tam jedna baba bola tuším v nejakom 29tt krčok na 1cm skrátený pomaly sa otvárala, doktori rozhodovali kde ju pošlu či nitra či nové zámky, lebo nerátali, že dlho vydrží na magneziu a ona sa nahnevala, že s nou nič nerobia, že len infuzka jej ide a nič iné a že jej muž ide do anglicka a príde až pred porodom a ona chce reverz. darmo jej vysvetlovali, že dlho nevydrží trvala na svojom, reverz jej nedali do knižky napísali, že odmietla hospitalizáciu. pýtala som sa známej čo tam robí, že či sa nevrátila potom naspať, a že nie asi sa hanbila dojsť ked tam narobila riadny bordel po chodbách ked jej nechceli dať knižku, ale že porodila o dva dni nato v nitre.

timeabucova
autor
9. jún 2020

No baby som rozhodnuta pockat do stvrtej a pojdem podpisat .. bol zamnou izbovy doktor vravel mi ze dnes nemal docent zasa cas ale ze rano mi spravi sono lenze to mi uz vravi tri dni tak som mu povedala ze podpisem reverz povedal ze zavola primarovi ci by ma on nezobral a ze mi da vediet no tak ma na to 40 minut

kacena4
9. jún 2020

@timeabucova ahojko vychovavala som niekolko deti narodenych predcasne a teda poviem ti nie je to sranda takmer vsetky boli vazne chore s viacerymi postihnutiami na cely zivot ak mam malo plodovej vody ... neviem odial vie ze je vsetko ok ci ti spravili testy alebo co ale ak ta nechcu pustit asi maju dovod kedze ta chce vidiet i primar... keby sa jednalo len o teba kludne si chod domov ale uvazuj rozhodujes uz aj o dalsom zivote ktory v tebe rastie a nevedome mu mozes poskodit. lezala som s mamickou ktora silou mocou chcela ist domov na revers sla a do tyzdna sa vratila s tym ze aj potratila neprijemna zalezitost. radsej tyzden dlhsie v nemocnici kde si sledovana keby daco ako cely zivot doma vychovavat tazko postihnute dieta lebo sa nieco udialo co sa nemalo... a zvalovat vinu na lekarov ze to maly vediet a podobne. uz som mala drobca aj narodeneho na ulici lebo do nemocky sa to nestihlo v 29tt bez plucnej pripravy.... drzkaj sa

timeabucova
autor
10. jún 2020

@kacena4 nakoniec som len pohrozila izbovemu lekarovi a do stvrtej mi spravil sono vsetko skontroloval a poslal ma v poriadku domov ..stacilo byt len drza a tlačit na nich .. vedela som že je všetko vporiadku inak by som sa domov tak neponahlala .

si31
9. júl 2020

Chcem sa len opitat tak trochu sa vtom neviznam akym tyzdnom sa zacina 7 mesiac som 29 tt..

timeabucova
autor
9. júl 2020

@si31 26tt sa zacina siedmy mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre