Priečna poloha plodu v 33. týždni

smutnysmutko
3. mar 2023

Ahojte, som v 33 tyzdni a babo je otocene priecne. Citim ako mi kopance vystreluju az do chrbta 🫣 … mali ste niektora otocene babo este v tomto tyzdni priecne a aky bol potom postup na cisarsky? O mesiac idem na posledne sono, aaaaano viem, ze dovtedy sa moze otocit ale ak by nie ako u vas postupoval lekar? Este cakal na zmenu polohy alebo vas uz poslal do nemocnice na konzultaciu/ predoperacne vysetrenie ? V case posledneho sona budem koncit 36 tyzden a presne mesiac na to mam vypocitany termin porodu …

domka222
3. mar 2023

Áno mala, ešte sa otočil

fifina75
3. mar 2023

@smutnysmutko dcéra sa pretocila v 37tt, robila som cviky, aby sa pretočila (neviem či to pomohlo alebo nie). Keď som bola na kontrole v 36tt tak ma.lekarka.poslala spraviť si predoperačné vyšetrenia k sekcii keby bolo treba

evickuska
4. mar 2023

@smutnysmutko ako myslis, ze na posledne?
Som v rovnakom tt. Ja ho mam od 25 tt dole hlavkou a postavim sa a da sa cikat, nonstop bez prestavky... A tiez tym, ze mi hlavkou tlaci prejdem 700 m a bolesti dole ako su triesla ako blazon 🥺

barus26
4. mar 2023

@smutnysmutko ja som mala celú dobu malého KP a pri konci sa dal priečne, tak sa aj narodil. Ale ja by som mala sekciu tak či tak. Ale áno krby ostal priečne tak jedine cisársky, to sa porodiť nedá. Mali čo robiť pri cisarakom aby ho vybrali, dosť ho odtiaľ dolovali a to mal niečo cez 2kg len

cali2016
7. mar 2023

@smutnysmutko uz ma malo miesta, aby sa otocil. Moja bola cely cas KP a bola to samozrejme sekcia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre