Pretočenie bábätka v 35. týždni

29. dec 2022

Ahojte babo bolo cca od 20tt az po minuly tyzden hlavickou dole.. dnes na kontrole je priecne .. myslite ze sa este otoci? Mal to niekto takto?

7lenka11
29. dec 2022

Aj moja mala sa stale toci.. raz je priecne, inokedy dole hlavickou.. som na zaciatku 37tt.. rano kopala pod lavym rebrom, teraz ma kope do praveho boku 🤷‍♀️

barus26
29. dec 2022

je to indivudualne. niektoré detičky sa pretočí a niektoré nie. moj malý bol na každej kontrole KP, okrem jednej kedy bol hlavičkou dolu a pred pôrodom sa zvrhol priečne

autor
31. dec 2022

A myslite ze neni problem ked je takto otocene.. hlavicku ma na pravo nozicky nA lavej strane..ako by som mu pomohla nech sa otoci fole hlavkou? Citala som ze moze pomoct macaci chrbat cviky 😄

autor
31. dec 2022

Idem v pondelok na kontrolu doktorovi tak som zvedava ako je otoceny ..

zuzi0911
31. dec 2022

Ja som síce ešte len 28tt,ale len raz bol dole hlavičku...stale je dolu riťkou...ale otáča sa stale ((podla pohybov viem)tak som zvedava ako bude nakoniec...
Dievčatá som uz od 20tt mala dole hlavou stale čiže som zvedava

barus26
31. dec 2022

ono si aj tak urobí po svojom. Môže sa aj tesne pred pôrodom otočiť a aj nemusí.

autor
31. dec 2022

Ja len ci ma dost miesta .. no uvidime v ppndelok ako je otocene a co povie doktor ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre