Prenášanie chlapčeka

yella8888
2. jan 2022

Ahojte zienky, dnes mam termin porodu ale chlapcek nas sa nehlasi na svet..vraj u chalanov je to caste..ako to bolo u vas? Tiez ste prenasali chalanov? Ako dlho? Teraz mam dr v pondelok (ozvy v nemocnici) v utorok (poradna u gyndy plus dohoda kedy hospitalizacia ak furt nic), mozem cakat ze budem musiet chodit uz kazdy den dr kvoli kontrole srdiecka a vyzivy cez placentu? Dakujem🙂

nique
2. jan 2022

Syna som prenasala 5dni, cakala som doma, dceru som prenasala tiez 5 dni, cakala som tyzden v nemocnici, lebo mala nestabilnu polohu.

pribinak
2. jan 2022

@yella8888 mam chlapca, prenášala som vyše týždňa, ale nechodila som každý deň na kontroly

petamich
2. jan 2022

prenasala som 9 dni, nechodila som nijako castejsie na kontroly, bola som piatok (den pred terminom) a piatok (skoro tyzden po termine), v sobotu mi odisla zatka, tak si ma tam uz nechali a pondelok som porodila

dzina007
2. jan 2022

syna som prenasala 10 dni. 5 den prenasania ma hospitalizovali aby robili ozvy 2 krat denne - mala som do porodnice 30 km. 6 den prenasania ma aj skusili vyvolat. Ale natankovali do mna oxitocin a nic. Na 10 den praskla voda a uz to islo...

martulik6
2. jan 2022

prveho syna som porodila 8dní skôr, druheho syna 12dní neskôr...takze je to individualne

c_est_la_vie
2. jan 2022

Prenasala som 9 dni. Po termine som chodila kazy druhy den na poradnu, po 7. dni kazdy. Nakoniec sme sa s doktorom dohodli vyvolat, skoncili sme cisarom, maly uz bol privelky

andrea_82
2. jan 2022

Na 10. den po termine som sa hlasila na prijem v nemocnici, narodil sa 14 dni po termíne. A to viem presne, lebo syn je po IVF, takze presne viem datum oplodnenia. Na ziadne specialne caste kontroly som nechodila.

elizabet173
2. jan 2022

@yella8888 neprenášala som, narodil sa na termín. Tento rok sa nám v rodine narodil chlapček, no mamina prenášala desať dní, potom jej pôrod vyvolali

lucia851
2. jan 2022

@yella8888 syna som prenášala týždeň. Nam gynekológ povedal aby sme sa skúsili po milovať že to pomáha aby sa spustil pôrod. Aj tak bolo večer sme mali sex a na druhy deň sme už aj leteli do pôrodnice rodiť

adriannasvk
2. jan 2022

Oboch som prenasala a porod mi vyvolavali v nemocnici 😅

kiki68
3. jan 2022

@yella8888 6 dni a vyvolavali

bejkidielko
4. jan 2022

U prvého som mala. Do. Stredy porodit.v Stredu som porodila a u druheho ze ak. Neporodim do utorka pojdem a ako som sa mala rano hlasit tak sa v npci vypytal na svet 😂

baxira
12. jan 2022

Tiež som počas tehotenstva počula, že chlapcom trvá, kým sa vypýtajú von 😄. U mňa to tak dlho netrvalo, iba pár dní.
Termín som mala 4.11., druhý termín 6.11. Gynekológ mi povedal, že ak do týždňa od prvého termínu neporodím, mám sa hlásiť v nemocnici. Napokon mi odtiekla plodová voda večer 6.11. a 8.11. bol syn na svete po nekonečne dlhom pôrode 🙈.

nikka055
12. jan 2022

Prenasala som 14dni, v den ked som mala mat nastup do nemocnice ,ze mi vyvolaju porod tak som o 9 porodila 😁 o polnoci mi zacali kontrakcie aj same 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre