Prečo necítim kopanie pod rebrami, keď je dieťa dole hlavičkou?

dianna3571
5. jún 2016

Ahojte...možno je to blbá otázka a trápim sa zbytočne,ale mám strach z toho že moja maličká je od 28tt otočená pekne dolu hlavičkou ale ja necitim jej kopkanie nožičkami pod rebrami tak ako by to malo byt 😒 máte stym niektorá skúsenosti ?

bajana
5. jún 2016

"Ako by to mali byt" - take nepoznam 😉 Nikdy som necitila kopanie do konkretnych casti (mocak, rebra, atd), nikdy som nevedela urcit, co je ruka/noha/hlava. Takze za mna - citis pohyby? Citis. Takze ziadny stres, je to zbytocne a aj tak si nepomozes.

evittam
5. jún 2016

@dianna3571 Menej čítaj hovädiny na internete - pomôžeš sebe aj bábätku a užívaj si tehotenstvo. A maximálne súhlasím s @bajana.
Boooože, baby.......... 😀 😀 😀 😀 😀

tiumen
5. jún 2016

Buď rada že je kľudná, ani ja neviem čo to sú kopance do rebier.. syn bol v bruchu ukážkové bábätko a mal v celku "režim" vždy som si večer ľahla okolo 21.00 spať a on už vtedy spinkal. A nikdy som sa v noci nezobudila na jeho mrvenie ani na kopanie 🙂 koľko krát som ho ráno musela "zobudiť" aby pokopal alebo sa pohmýril 😀

Ak cítiš pohyby tak nestresuj, nie všetky bábätká musia byť besné a akčné 😉

moni244
5. jún 2016

choď robiť niečo užitočnejšie, prestaň čítať tabuľky a odporúčania, lebo sa zblázniš, keď sa dieťa narodí

laura1804
5. jún 2016

Ani ja som necitila a tiez bola tak otocena...je to uplne v poriadku.

kadan
5. jún 2016

buď rada 😉
ani mňa moje deti nekopali pod rebrá našťastie 😉
/ a celkovo sa vymykajú z tabuľkového zaradenia 😎 😀 /
nestresuj sa zbytočne, dôležité je že pohyby cítiš, na to aby bola ok ťa nemusí kopať pod rebrami.
všetko čo čítaš musíš brať s nadhľadom 😉

jana_eyre
5. jún 2016

Cakam tretie dieta a ziadne ma nekopalo do rebier 😁 nech bolo otocene akokolvek.. Dieta kope kam chce, je tam v prenatalnej pokrcenej polohe, takze pri tvojich rebrach je skor jeho zadok ako nohy, tie ma pri sebe.. Hlavne je ze babo obcas pocitis, neboj 😉

tobnuf
5. jún 2016

Ja som tiez nikdy necitila kopanie pod rebrami alebo do rebier a maly bol otoceny od 30tt dole hlavickou. Myslim ze zbytocne stresujes kvoli malichernostiam .. dolezite je ze pohyby citis a kde ich citis nechaj na babo 🙂

abenys824
5. jún 2016

Ja som pri prvej citila...bud rada ze ta tam nekope 😂😂😉

sibalka21
5. jún 2016

pokial kope je uplne jedno kde a zbytocne si pridavas stresy.... Pokial kopat nebude potom sa stresuj

zuz02
5. jún 2016

Ja mam tri a tiez ma ani jedno nekopalo pod rebra. A to boli tiez dost skoro otocene hlavickou dole. Hlavne, ze citis pohyby. To je dolezite.

nicolle21
5. jún 2016

Bud rada 😀 mna kopal vyhradne do rebier vpravo, placentu som mala na prednej stene a teda nejake extremne kopce na bruchu som nezazila, zato tie rebra boleli neskutocne, este bol aj vysoko do sameho konca..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre