Používate Aniball?

13. apr 2023

Ktorá z vas používa anibal ?

ildiko36
13. apr 2023

Ja som pouzivala aj pri druhom aj pri 3tehotenstve a neda sa porovnať pôrod bez a s používaním anibalu.
Pôrod bol ako cvicenie s anibalom o 1cm navyše,mala som nacvičene 36cm a maly mal 37cm hlavičku a 4430g.Porodila som ho bez poranenia bez nastrihu.Po porode som ziadne bolesti nemala a bola som hned fit. Rodila som po 17r a tretie po 20r.po prvom pôrode.
Keď maš možnosť tak to používaj ušetriš svoje telo od hodne bolesti, psychicky pripravý na pôrod a budeš tlačiť dieťa bez strachu budes mať viac sebaistotu

sajmonka_1216
13. apr 2023

Ja som tiež cvičila

autor
14. apr 2023

@ildiko36 počula som ze to pomáha aj že nepomáha že aj tak museli nadstrihnut.....
Od ktorého týždňa sa ma cvičiť s anibalom ?
Ak by to pomohlo tak by som bola rada za pôrod aký si mala ty 🙂 tak by som to chcela aj ja

ildiko36
14. apr 2023

Ja som cvicila od 35-36tt.Treba cvičiť spravne ,vela žien prestane cvičiť ked dosiahnu 25 cm lebo cvičia rychlo a kus keď praskne koža a začne krvácať sa zľaknú, ja som prvo dosiahla 36cm, o 3roky už len ca 30cm ale ani v tedy nebolo treba nastrih.,
Keď chceš kludne mi napiš ip, podrobnejšie vysvetlím ako cvičiť, ja som denne 1hod.cvičila

autor
14. apr 2023

@ildiko36 mne konci 35tt a rozmýšľam nad aniballom nechcem aby ma nadstrihli, pozerám aj na nete odkiaľ kúpiť aniball vieš mi poradiť či to je v podstate jedno, vsetke sú asi rovnaké ci sú rôzne veľkosti?

autor
14. apr 2023

@ildiko36 čítam ze aj lubrikant gél ale na vodnej báze... len niekedy sa v drogérii opýtam a sami nevedia nie ze zle kúpim a bude zle

ildiko36
14. apr 2023

Ano treba na vodnej baze, kup to v lekarni

autor
14. apr 2023

@ildiko36 aniball je jedna veľkosť?

ildiko36
14. apr 2023

Ano, ale napis mi ip alebo posli tvoje čislo ti to vysvetlím, ti si anonim a ja mam všetko napisať pod profilom,?aj chlapy to tu vidia

beahavala
18. aug 2024
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja som Aniball pouzivala pri oboch tehotenstvach, zakazdym som s nim zacala cvicit od 37 tyzdna a oba moje pôrody boli bez nastrihu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre