Pôrodnica v Brezne - názory

andrea96k
23. jan 2018

Chcem Vás poprosiť žienky, na názor na porodnicu, názor a prístup doktorov. Rodime v aprili. Ďakujem

dominika6
23. jan 2018

@andrea96k ja odporúčam..zariadenie nieje luxus,máš možnosť VIP izby a sestričky sú príjemné..ale samozrejme jeden je spokojný a druhému vadí všetko..

andrea96k
autor
24. jan 2018

@dominika6. ďakujem. Na budúci týždeň by som tam chcela ísť pozrieť. Myslíš ze mozem ísť aj skôr ako v 36t ako ma môj gynekológ vypíše?

dominika6
24. jan 2018

@andrea96k dohodni sa s gynekologom či je možná prehliadka..inak hovorím..pozerať tam veľmi nemáš čo,jedine ak si chcceš rezervovať VIP izbu vopred

andrea96k
autor
24. jan 2018

ďakujem vám 🙂

zuzkap2
6. feb 2018

Ja som rodila v br sle naposledy v 2010 teraz ma caka dalsi porod, tiez v aprily, bola som spokojna.
Vip izba sa dopredu rezervovat neda

andrea96k
autor
8. feb 2018

tak možno sa tam stretneme 🙂

ukulela
19. jún 2018

Baby, ahojte, nejake aktualne skusenosti z porodnice v BR? Lekari/pomery/bonding? Ja som rodila pred 4 rokmi, sestricky paradne, len ten Steller, co som ho fasla v sluzbe :(

zuzkap2
19. jún 2018

@ukulela Steller uz nesluzi, lekarov je malo ale su v pohode aj sestricky

andrea96k
autor
20. jún 2018

@ukulela aktualna skusenost 🙂 z aprila 2018. Maximalna spokojnost. Sestricky su super od rano do pol 2 mi robili masaz chrbta. Primarka mila. Sestonedelie - mile sestricky 🙂 Dokonca ma v noci bolel strasne zub tak mi malu zobrala sestricka bez problemov k sebe. A nakoniec mi zub aj v nemocnici spravili. Za co dakujem sikovnej a milej sestricke ktora to vsetko obvolala a samozrejme aj zubarovi ktory mi zub spravil 🙂 ked mozem odporucit tak len nemocnica v Brezne 🙂 a to pochadzam z Rim. Sobotskeho okresu 🙂

ukulela
20. jún 2018

baby, vdaka za info. ja mam z BR dobru skusenost spred 4 rokov so sestrickami, aj s vacsinou doktorov (az na porodnika 🙂 ... takze teraz je zatial BR tiez prva volba. akurat som mala az 4 sekundovy bonding a nenormalne bolestive sitie ... ale potom kolo mna ako okolo motylika lietali - naozaj sa snazili. teraz ze maju malo lekarov, dokonca sa take reci po BR vedu, ze budu musiet zatvorit (ale to dufam, ze je skor zbytocna panika) .. mrzi ma, ze sa neda zazmluvnit lekar, ja by som v poho volila aj Larysu, uz pred 4mi rokmi mi prisla velmi zodpovedna. a tiez teda co mi tam prekazalo, bol rezim navstev - na chodbe, bez lavicky, obmedzeny cas. tiez chapem, ze sa tak snazili obmedzit, aby im tam cele predne zadne halny nevysedavali, ale zas nemozeme obmedzovat vsetkych, kvoli niekolkym :( a na chodbe s deckom, lebo na izvu/do kuchynky nie ... a tiez by som prijala viac VIPiek. ja som bola este v case, ked tam boli stare sprchy a wecka, no hroza - ale vraj su uz vynovene ...

zuzkap2
20. jún 2018

@andrea96k moja spolubyvajuca 😁ako sa s Hankou mate?

zuzkap2
20. jún 2018

@ukulela je mozne, ze Larysu budes mat pri porode, ja som tam bola tyzden a striedali sa len Larysa, Dubiny a primarka Becova. Nato, ze tam maju malo lekarov boli v pohode. Sprchy su uz prerobene

andrea96k
autor
21. jún 2018

@zuzkap2 ahoooj 🙂 dobre. Ty sa pochval, ako Adamko? 🙂 my rastieme ako z vody 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre