Poraďte overený prípravok na strie na prsiach

1. feb 2020

Ahojte buduce mamicky 😊 za cele tehotenstvo som zatial pribrala 9kg, mam pocit, že nie vela, som 32tt, zatial brusko drzi, ale teda na prsiach sa mi urobili strie, a pritom sa mi nejako ani nezvacsili, mozno o cislo, a to z kosika A/B na B/C, mate s tymto skúsenosť, že sa vam tiez urobili strie len na prsiach? Zatiaľ teda 😀 aky mate overeny pripravok uz na vzniknute strie? Natieram sa olejikmi, telovymi mliekami, ale asi musim viac a niečim specialnejsim... Dajte rady 😉😊

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. feb 2020

@veronika4495 asi to bude aj tou genetikou, ja mam vseobecne taku suchsiu pokozku, keby aspoň to brucho vydrzalo.... A teda aj ostali hovoris.... Takze uz sa ich asi ani nezbavim, max, ze trosku vyblednu mozno

matya12
1. feb 2020

Ja som tiež nepribrala veľa a strie sa mi spravili na bokoch (smerom na chrbát) a na prsiach tiež trochu. Zaujímavé je, že prvé strie som objavila v 3 mesiaci, keď som ešte nemala žiadne bruško. V 4-5 sa mi objavil pasik za pasikom napriek tomu, že som natierala 3krát denne (krémy, oleje, aloe) a odvtedy tiež nič. Najviac sa mi osvedčil asi olej na strie od weledy, mám pocit, že sa to trošku zlepšuje.

miriam1983
1. feb 2020

Samozrejme,ze sa strii nezbavis,ved to je popraskana koza,zjazvena. Mozu sa len zmensit a nebyt tak pigmentovane.

fridi96
1. feb 2020

Počkaj ešte keď kojiť budeš 🙂 strie nemám nikde len na prsiach od kojenia

martyzpp
1. feb 2020

Áno, aj mne sa spravili. Počas tehotenstva iba na prsiach. Boli dosť škaredé. Teraz, 8 mesiacov po pôrode už trochu vybledli a nie sú také výrazné a to kojím. Zaujímavé je, že na bruchu nič. Až po pôrode sa objavili na bruchu a dokonca aj na stehne v slabine.

autor
1. feb 2020

@martyzpp to mi tiez prave dojde zaujimave, skorej by som cakala na tom bruchu ako na prdiach, a teda hlavne, ked ni nenarastli nejako, ze o 3 čísla alebo tak, ale tak tak nic uz nespravim, len snad vyblednu casom, lebo mam ich aj tak v strede, ze nie zospodu alebo tak

autor
1. feb 2020

@matya12 dakujem za tip, skusim tu weledu zohnat v lekarni ☺️

martyzpp
1. feb 2020

Taktiež som bola prekvapená, ani som netušila, že sa môžu urobiť aj na prsiach. A taktiež sa mi zväčšili asi tak o jednu veľkosť.

autor
1. feb 2020

@martyzpp asi tam mam nejaku menej pruznu kozu alebo suchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre