Pohyby v 35. týždni

wladusa
26. apr 2023

Ahojte prosím vás ako ste na tom s pohybmi v 35 týždni? Mám pocit že dosť ustúpili a keď cítim raz za čas 1 tak veľa, chápem že začína mať v bruchu málo miesta, ale ešte v sobotu napr som dosť silné 4 dostala a teraz je to bieda.. Kontrola 9.5. A potom začíname nemocnicu snáď.

pink_lady
26. apr 2023

Ak sa ti nieco nezda, choď na pohotovost. Moze to byť ok a možno aj nie. S tymto sa neoplati cakat s mavnut rukou

tyrkysova_kobyla
26. apr 2023

@wladusa ja by som bud volala lekarovi, alebo sla na pohotovst. V knizke, co mam doma, sa spomina, ze ak v takomto vyssom stadiu zena neciti pohyb aspon 10x denne, tak nech sa da skontrolovat

jaskolka
26. apr 2023

Nemusíš ich cítiť rovnako intenzívne,ale cítiť ich musíš. Môže to byť aj skôr také "prevalovanie" keďže bábätko už má minimum mieste.

mima1608
26. apr 2023

Ja som presne toto teraz riešila. Zajtra začínam 36tt, v sobotu som už bola na prášky, že tie pohyby sú slabé, tak som šla na sono do nemocnice, urobili mi aj pásy hneď a nechali si ma tam na 3 dni na pozorovanie. Chvalabohu, všetko je u mňa v poriadku. Malinká sa znovu rozkopala, ale stále to nie je také intenzívne ako predtým. Ak máš byť v strese tak radšej chod na kontrolu, nech sa ukľudníš. Stres bábätku neprospieva

werony_n
26. apr 2023

@wladusa skus sladké, trosku sa ponatahuj , ak sa pohyby nezintenzivnia, tak navštív lekára

wladusa
autor
26. apr 2023

Som v nemocnici, uvidime a sladke som jedla celu noc a nic ☹

tyrkysova_kobyla
26. apr 2023

@wladusa drzim palce. Daj vediet, ako si dopadla

wladusa
autor
27. apr 2023

@tyrkysova_kobyla spravene ctg, sono, kontrola zdola, isla som tam uz aj s krcami v podbrusku, mala bola ok, no chceli si ma nechat kvoli bolestiam na 24 h, odmietla som, ze magnezko si dam aj doma ked je Lujza ok, podpisala som reverz a sli b sme domov. Ako naschval ma chytili este vacsie krce ze som ledva dosla k autu, ale dosli sme domov, dala som si magnezium, lahla a lezala do dnes, mala sa este aj pekne rozkopkala, krce ma presli az okolo polnoci, ale nastastie sa nejako nestupnovali. Zajtra idem opat na kontrolu ale uz k svojmu co ma bude rodit, tak som rada ze som to takto doma prezila. 🙂

tyrkysova_kobyla
27. apr 2023

@wladusa som rada, ze je vsetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre