Pocity v 29. týždni

10. jún 2024

Ahojte. Citim pohyby cca od 16 - 17 tt ale.teraz ked je uz chlapcek vacsi sa škála pohyboj rozrastá. Samozrejme citim klasicke kopkanie ale uz 2 den pozorujem divne pocity. uprimne to viem prirovnat k pocitom ako ked vam zabuble zaludok pred hnackou. samozrejme tie.pociti mam mimo zaludka a viem ze ich robi maly lebo sa mi vyduva brucho ale neviem si predstavit ako to robí alebo ci je to normalne. take bublavé vibrujuce pocity. je to ok? nemusim asi hovorit ze som prvorodicka 😀

januela29
10. jún 2024

Samozrejme, že je to v poriadku... bábätko vie mať v brušku aj štikútku... moja mala to tiež robila

autor
10. jún 2024

@januela29 tie vibrujuce pocity su stikutka?? 😳😳

dixitka
10. jún 2024

Je to normálne 🙂 ja som sa najprv tiež čudovala, či tam malý má epileptický záchvat či čo, ale je to len jedna z vecí, čo bábätká v bruchu robia 🤷‍♀️ A štikútku je cítiť inak, to je také jemné nadskočenie brucha v pravidelných intervaloch - určite to spoznáš, keď to príde 🙂

januela29
10. jún 2024

Môže byť aj štikutka moja to mala... a ako píše @dixtika ťažko povedať co tvoj drobec v brušku robi ale detičky sa v brušku hrajú čiže určite sa neboj...

autor
10. jún 2024

to je milé 🥰🥰🥰🥰 tak som teda rada ze je to v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre