Pichanie naspodu bruška v 39 týždni

zu2za3na
20. jún 2012

Ahojte maminy, som v 39t tehotenstva a už asi také dva týždne ma zvykne pichať v brušku ale celkom dole ako už má bábo dole hlavičku, mám to brať ako predzvesť pôrodu? nepichá to často len sem- tam ale niekedy fakt strašne až sa zarazím, dúfam, že pôrod nebude taký "pichľavý" je to ako keby sa vám zapichol ostrý vlas alebo ihla do pokožky a potom to prestane. Mali ste aj vy niečo také? podobná téma tu už bola ale ja chcem vedieť konkrétne názory lebo príspevky sú tam už veľmi staré

zuzikkaa
20. jún 2012

@zu2za3na je to normalne.mna to bolievalo tiez uz aj 2mes pred porodom,,niekedy som ani krok nemohla spravit 😒

katren
20. jún 2012

@zu2za3na mna bolieva sem.-tam uz aj teraz 😅 v tvojom pripade to je uz "nic" 😉

belusa
20. jún 2012

@zu2za3na ahoj úplne normálne to už nemá miesto tak cítiš každý jeho pohyb neboj všetko bude ok 😉 😉

pimpulienka
20. jún 2012

samozrejme mala som to podobné 😉

zu2za3na
autor
21. jún 2012

pre mňa je to nové, nikto mi nič nepovedal, že tak nejak to bude prebiehať, tak zo začiatku som sa strašne zľakla, že čo to je 🙂 a keď je to normálne, som rada, že to mám len tak krátko

zu2za3na
autor
21. jún 2012

@belusa a keď je to takto naspodku, nemôžu to tak vlásky pichať? :D to je jediné, čo ma napadlo. tam kde má nožičky a rúčky, tam sa to len vydúva ale pichá to len tam, kde má hlavičku

katren
21. jún 2012

@zu2za3na nasi nemali vlasy ani jeden 😉 😀

moni
21. jún 2012

@zu2za3na vlasky urcite nie 😀
hlavickou ti moze tlacit na krcok; vtedy mozu byt bodave bolesti. mne sa pri tych bolestiach otvaral krcok...

zu2za3na
autor
21. jún 2012

@moni no ďalšiu kontrolu mám až 26. 6 a termín mám 30.6, už sa nevieme dočkať, kedy sa maličký narodí

belusa
22. jún 2012

@zu2za3na vlásky nie on Ti na niečo zatlačí a to bolí ako písali baby neboj už len 8 dní ešte sa naposledy vyspi ak sa dá!!!Už budeš celý život spať na pol oka a na pol ucha a v najbližšej dobe nič moc no dúfam, že viac ako ja 😉 😉

zu2za3na
autor
22. jún 2012

@belusa presne nad tým som včera rozmýšľala, keď som si ľahla do postele...že o chvíľku už budem len vstávať a vstávať a že všetko už bude iné, že teraz aj keď to občas zabolí, tak je to len maličkosť oproti tomu ako sa nám zmení život, dúfam, že si na to rýchlo zvykneme, že malý bude zdravý a bude nám prinášať samú radosť

maribell
30. jún 2012

ja mavam tak isto take bolesti ..som v 33 tyzdni a mama ich asi 2 tyzdne ..picha ma dole ako keby v maternici ... trva to asi 5sekund a picha ma to raz za den alebo dva ...ako kedy ..doktor mi povedal ze to ma len telo pripravuje pomaly na bolesti ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre