Padnuté bruško v 35tt

mariana1
25. aug 2019

Ahojte je toto padnute bruško som 35+4? Dakujem za každú vašu radu. Mám pocit že mi spadne úplne dole, zospodu mám bolesti pri chôdzi , cítim lamavu bolest až akoby som mala veľmi silnu svalovicu.

sellycka13
25. aug 2019

@mariana1 ak si niečím nie ste istá radšej by som kontaktovala svojho porodnika čím skôr

mariana1
autor
25. aug 2019

@sellycka13 Uz som kontaktovala, ale odpoveď ziadna 🙄

oliviaolivova0
26. aug 2019

No, ja by som išla rýchlo na kontrolu, mala som rovnaké príznaky, najhoršie to bolo pri chôdzi. Hrozil mi predčasný pôrod, nakoniec som 1 týždeň ležala v nemocnici a 2 doma.

zuzka565
26. aug 2019

Mne padlo bruško nejaké 3 týždne pred pôrodom. A mala som skoro také isté ťažkosti.

pininka1
26. aug 2019

Podľa mňa toto nieje padnuté brucho. Poznám baby ktoré ho mali oveľa nižšie. Iné sú však tvoje pocity že ti to už všetko padá dolu. Aj keď popravde ja som to mala od ôsmeho mesiaca a nič sa nedialo, išla som normálne na plánovanú sekciu. A fakt som mala strašne bolesti odspodu čo mi všetko všade tlačilo.

deti95060810
26. aug 2019

áno, podľa foto vidno že je padnuté....
ja som mala padnuté bruška cca 3 dni pred pôrodom...

mmoni89
26. aug 2019

Ja som mala brucho takto nizko v kazdom tehotenstve.Mne sa nezda nejak moc padnute aj tie bolesti a pocity co popisujes mala som velmi dlho .Uz je to vysoky tyzden ,uz to bude len horsie s bolestami.Drzim palce

thoughtfulweirdo
26. aug 2019

Ja som mala taketo brucho cele tehotenstvo, ale ak sa necitis dobre, radsej chod k lekarovi. Naozaj lepsie 100krat zbytocne, ako raz nieco zanedbat

kaia
26. aug 2019

Mozno sa male usalasilo nizsie. Ak je Ti neprijemne chodit, oddychuj, lez, vyloz nohy. Kludovy rezim pomoze 😊

mala_katie
26. aug 2019

Mne sa zdá, že som mala rovnaké v oboch tehotenstvach.. je fakt, že staršieho som v tom termíne išla rodiť, narodil sa 36+0 s váhou 3040g, takže nič hrozné a pri mladšej som ho mala tiež v 36tt takéto a narodila sa v 40+3 s váhou 3960g.. ja si myslím, že kludovy režim neuškodí, ale stresovať zas netreba, pokiaľ to gynekológ nerieši, že by videl niečo..

oliviaolivova0
27. aug 2019

Ako si na tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre