Padlo mi bruško?

15. dec 2023

Padlo mi bruško, ak ma už nebolia rebrá ako predtým?
Už druhý deň nepociťujem bolesť v rebrách, ktorú som cítila od dosť skorého začiatku tehotenstva. Bruško mám nízke. Môže mi na začiatku 37. Týždňa padnúť?

selena_luna
15. dec 2023

Moze, ale padnutie by malo byt aj viditelne volnym okom. Vidia tvoji blizki ze je brusko evidentne nizsie?

autor
15. dec 2023

@selena_luna som celý den len s manželom a ten mi nepovedal😂”ja neviem”

marticka85po
15. dec 2023

Ja som padnutie brucha pocitovala tak ze uz mozem slobodne dychat. 🤣Dovtedy som fucala ako slon a uz som dcerkinu hlava citila ked som si sadla na zadok,uplne dolu medzi nohami.bolo to velmi neprijemne. Bolo to cca od 38tt. Porodila som bohuzial az 42tt

anavixy
15. dec 2023

Mohlo to “padnut”, ale vobec nic to neznamena.. urcite to neznamena ze do tyzdna porodis lebo ti kleslo brucho. Dieta bolo otocene hlavickou dole uz? Mohlo sa len proste nejako pretocit a preto ti netlaci. Pokial citis bohyby a nemas bolesti a ine tazkosti tak bud len rada, ze uz ti na rebra netlaci a ine neries a neskumaj. 🍀

autor
15. dec 2023

@anavixy áno. Je hlavičkou dole cely čas. Mám už skrátený krčok a otváram sa, tam som zvedavá kedy to pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre