Otvorená na jeden prst - ako to urýchliť?

spajki
30. apr 2020

Ženy poradte..som otvorena na jeden prst termin mam o tyždeň no každý krok je pre mňa kríž...ako si to všetko urýchliť??Poprosím len overené veci poprípade ako to bolo u vás..ďakujem za každú radu

ivangeline
30. apr 2020

Bola som na 3cm a nepomohlo nič. Vyvolavacka,keď odtekala podoba voda.

spajki
autor
30. apr 2020

@ivangeline a mala si bolesti...ja ledva chodim...vsetko ma tlaci

ivangeline
30. apr 2020

@spajki ...áno. Bolelo ale ja mám dosť vysoký prah bolesti. Takže nie nejako extra,mám ešte jedno malé dieťa,tak som na to ani nemyslela a pritom mi malá tlačila hlavičkou poriadne dole.. skôr má bolel zadok,také kŕče som občas mala,keď som sa ponamahala,ako keby pricviknuty nerv,že dlho tlačila na jedno miesto.. :/

liluska68
30. apr 2020

mne pomohol sex. Skús teplú vodu a práveže to rozchodiť, prípadne nech ti niekto masíruje kríže, to bolo tiež super 🙂 držím palce

nini1010
30. apr 2020

Najucinnejsi je sex a vela vela chodit.

spajki
autor
30. apr 2020

@liluska68 ďakujem

spajki
autor
30. apr 2020

@nini1010 ďakujem

juliet86
30. apr 2020

@spajki hovori sa aj o ricinovom olejim skus si nastudovat. ale ak babo nie je pripravene tak nepojde. kazdopadne ak ta vsetko boli mozno skus teple vane masaze kvalitneho fyzioterapeuta ktory ti krize/brusko zatejpuje. alebo s porad s gyn ci si mozes dat nieco od bolesti. skus velky ceckovy vankus a spat s nim. pripadne iny matrac inu polohu v spankum je to urcite velmi tazke. drzim ti palce

spajki
autor
30. apr 2020

@juliet86 o ricinovom oleji som citala...praveze mam stale taky tlak zo spodu tak uz sa neviem dockat..spanie je hrozostrasne...vankus mam ale cez noc ho od jedu vykopnem z postele...gynekolog povedal ze bud to povoli a pojdem do nemocnice alebo sa vidime este vo stvrtok o tyzden tak neviem...bolesti mam take ako silno menstruacne...spim len na lavom boku inac sa mi neda..

ivinkapink
30. apr 2020

ahoj ja som mala menstruacne bolesti a sla som sa osprchovat a ledva som stihla vyliezt z vane a prist do porodnice 😅 ako dlho mas tie bolesti?

ivinkapink
30. apr 2020

a ovorena som bola ledva na prst, tyzden do terminu

spajki
autor
30. apr 2020

@ivinkapink ahoj tak zo 3dni ale mam ich pol hodinu potom aj dve hodiny klud a potom zas....bolest mi vraza az do laveho stehna....dnes som bola na gynde a uz s takou malou dusickou som dufala ze uz pojdem a stale nic

jankaalaci
30. apr 2020

@spajki ja som to tak mala mesiac pred pôrodom, otvorená na jeden, malá tlačila neskutočne, bolelo ma to dosť a bolesti ako menštruačné. Neotvorila som sa ani po dvoch vyvolavackach a nakoniec bola sekcia

spajki
autor
30. apr 2020

@jankaalaci fuu tak nerada by som prenasala a uz vobec nie sekcia aj ked clovek nikdy nevie ako dopadne..

ivinkapink
30. apr 2020

@spajki Drzim ti palce, neboj uz to dlho nepotrva..mysli pozitivne 🙂 to vela spravi..

jankaalaci
30. apr 2020

@spajki ja som ani nejak neprenasala moc, termín bol 13teho ja som prišla 16 v noci s obrovskými bolesťami tak aby som sa rýchlo otvorila dali vyvolavacky ale mala bola zle potočena tak preto sekcia. Držím palce 🍀🍀 a neboj aj sekcia bude fajn, hlavne keď už budeš mať maličké pri sebe 😊😊

spajki
autor
30. apr 2020

@ivinkapink ďakujem

spajki
autor
30. apr 2020

@jankaalaci už aby to bolo neviem sa dočkať...

bibg
30. apr 2020

@spajki mne pomohli schody, skákanie na fitlopte, horúca sprcha a krupicova kaša s celým sáčkom škorice 😄 toto všetko od rana, na druhý deň som porodila 😄

spajki
autor
30. apr 2020

@bibg schody fitloptu trenujem kazdy den skoricu som tiez skusala ale akosi nic....proste maly nechce ist von a uz som z toho na nervy

diaalex
30. apr 2020

@spajki ja som skúsila chodiť (kilometre), fitloptu, cvičiť, čaj z malinovych listov, škoricu ... a vôbec nič z toho nepomohlo, ale! v piatok som si dala horúcu 30min vaňu, objednala extra štipľavú pizzu (zjedla som 3 trojuholníky, lebo to bolo fakt extra štipľavé) a na 3 min vyliezla na manžela (sex ku koncu tehotenstva bol “náročný” vždy my trebalo cikať) a poviem ti, že do rána som veľa nespala, celú noc som pobehovala na wc, čistila sa, v sobotu o 13:50 som porodila 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre