Orgazmus počas spánku a skrátený krčok, ako tomu predísť?

5. dec 2019

ahoj som aktualne v 34 tt a mam troska makksy krcok skrateny na 3 cm .babo netlaci dole ani.lievik neni...budim sa ale dost casto na orgazmus🙈 a bojim sa ci to nevyvola zhorsenie stavu krcka? teraz neviem ci mam zvysit magnezko alebo ako tomu predist....mate skusenosti ? na poradnu idem o tyzden spytam sa potom len nad tym rozmyslam 🤔

renate43
5. dec 2019

Podľa mňa sa nemusíš báť. Orgazmus určite nespôsobi zhoršenie. Šťastný to človek 😊 ja mám počas spánku v tehotenstve len nočné mory. Ak ti je to nepríjemné tak si zavolaj lekárovy a opýtaj sa čo by pomohlo tento tvoj problém vyriešiť.

autor
5. dec 2019

@renate43 sex nemame prave kvoli krcku i ked na to mam velku chut tak.mozno.preto tie stavy😊🙈 len zvlastne ze ani sny nemam take 🤔 ale tak dufam ze to nesposobuje zhorsenie kvoli tym tlakom.akoze mne to nevadi 😁len ta obava je tam no...

sara07
5. dec 2019

však zvyšenie magnezia ti podporuje vlhké prijemné rána 😍

zuzkalujza
5. dec 2019

ja som to mala tiež. Už v 31 týždni, aj skrátený krčok, aj orgazmus počas spánku a neboj, všetko bolo v pohode. Malá sa vypýtala na svet 4 dni pred termínom. Len škoda, že to "náhodné" nočné potešenie potom skončilo 😇

janulla77
5. dec 2019

Ahoj to je normálne vôbec sa neboj orgazmus nemá vlpliv na krčok 🙂

autor
5. dec 2019

@janulla77 dakujem 😊

autor
5. dec 2019

@zuzkalujza dakujem 😊

janulla77
5. dec 2019

Ja som to mávala tiež krčok sa mi skracoval od 22tt tiež na 3cm. Teraz idem už 37tt a všetko v poriadku ale tiež som sa bála a išla som stým k dr...

autor
5. dec 2019

@janulla77 mne je to troska neprijemna tema tak dufam ze budem mat odvahu o tyzden sa ho spytat😏😏😏ale ukludnili ste ma tak si to budem uzivat 😆

janulla77
5. dec 2019

Aj ja som sa toho hambila bo mne ako keby potom stvrdlo bruško taký hrbolcek sa vytvoril... Tak som sa zľakla a šla ... Užívaj si 😁

sunny8
6. dec 2019

Ibaže orgazmus môže vyvolať kontrakcie .. no radšej prediskutovať s dr

maja1504
8. dec 2019

Ja som v 17tt.a tiež mávam v noci orgazmus. Pýtala som sa na to Dr., lebo úprimne v prvom trimestri to nebolo nič príjemné, mala som strašne stahy maternice. Doktorka sa len usmiala, že som šťastná žena 🙈, ale ze tento tip orgazmu nemá vpliv na nič.. Ze to nieje klasický a ze je to všetko hormónmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre