Objednanie na vyšetrenie v treťom trimestri

tatianka26
16. mar 2022

Ahojte mám otázku,som v 35tt a do nemocnice na vyšetrenia sa môžem už aj teraz objednať alebo až v 36 keď budem? Ďakujem

cyberk
16. mar 2022

Ano, uz teraz mozes - zavolas, spytaju sa aky tt si, povies a pridelia ti termin, ktory bude spadat pod ten 36tt 🙂

tatianka26
autor
16. mar 2022

@cyberk ďakujem 🙂

tatianka26
autor
16. mar 2022

@cyberk už som sa objednala len neviem či potom mám ísť na ginekologicku ambulancia alebo na ginekologicko-porodnicke oddelenie neviete mi povedať?

ki_ki2
16. mar 2022

@tatianka26 ak ideš do Skalice , tak do ambulancie.

tatianka26
autor
16. mar 2022

@ki_ki2 áno do Skalice pôjdem a na ktorom je to poschodí a vchod je skadial ak si tam bola bola by som rada aj by si mi poradila🙂

ki_ki2
16. mar 2022

@tatianka26 je to tam kde je pôrodnica v zadu v tej budove , len pôjdeš zboku oproti vchodu je lekáreň🙂 sú tam aj šípky navigovacie myslím

ki_ki2
16. mar 2022

A tam vojdeš hore takými malými schodami a dáš sa do prava a si tam , kedy tam máš ísť ?

tatianka26
autor
16. mar 2022

24 idem ale idem s priateľom tak to určite nájdeme hlavne on lebo moja navigacia v hlave je nič moc😁

tatianka26
autor
16. mar 2022

A to každý týždeň sa chodieva na kontroly? No to bude paráda každý týždeň cestovať busom🤔

ki_ki2
16. mar 2022

@tatianka26 áno každý týždeň do pôrodu. Pozrie ťa zo spodu , urobí sono a ctg väčšinou je tam dr.Lomakina za mňa super lekárka , veľmi milá ..aj sestričky tam sú super 🙂

tatianka26
autor
16. mar 2022

Tak super🙂 to znamená že sa mi to blíži 😊

tatianka26
autor
16. mar 2022

Pozerála som aký sú tam lekári a tá dr.Lomakina tam nieje je tak dr.Budinsky to je primár a potom ešte nejaký lekári

ki_ki2
16. mar 2022

@tatianka26 je tam Budinsky, Lomakina , rusnakova a Turkovičová .. Budinsky primar je tam veľmi málo . Ja osobne som ho tam nikdy nestretla len na pôrodnici keď som bola na pásoch , chodím tam od 36tt až do teraz 🙂 a Dr. Rusnákovú zatiaľ tiež nie . Ak pozeráš info na stránke tak tam aktuálne nie sú

tatianka26
autor
16. mar 2022

Na pásy sa chodieva do nemocnice to nerobia na ambulancii?

ki_ki2
16. mar 2022

@tatianka26 aj na ambulancii aj na gynekologickom oddelení a aj na pôrodnici ako majú kde voľné ctg

anetata
17. mar 2022

@tatianka26 budinsky tam byva v pondelok a piatok, teda aspon ja som tak u neho bola. A chodim kazdy tyzden s tym, ze jeden tyzden urobia len ctg vysetria moc a tlak a dalsi tyzden urobi sono, pozrie zospodu, zmeraju tlak a skontroluju moc. Moc si nezabudni priniest, ten chcu na kazdej poradni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre