Nočné bolesti krížov v 39. týždni

diamantgirl
15. jan 2017

Čo znamená ked cítim v noci menštruačné bolesti a bolesti krížov? Su to zrejme poslickovia ale znamená to ze sa otváram? Mozno hlúpa otázka ale som prvorodička v 39.tt takze mam veľa hlúpych otázok 😀 Vďaka

erickatt
15. jan 2017

@diamantgirl áno môže. Telo sa už pripravuje. Keď sa budú intervali skracovať a silnieť behni k dr

sardinka336
15. jan 2017

Vobec to nemusi znamenat ze sa otvaraš...proste maternica trenuje, , kludne mozeš byt zatvorena na 100 zamkov...to bez vyšetrenia nikto objektivne neposudi. Ved mas v knizke napisane stav krčka, naliehanie atd. alebo aj na poradni ti niečo povedali, iste viac ako my ti tu povieme. Ak su tie bolesti pravidelne, stupnujuce sa tak uz ide o porodne bolesti..ak su len sem tam, nepravidelne tak su to pravdepodobne posličkovia.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamantgirl
autor
15. jan 2017

Ja to mam len v noci, tiež som rozmýšľala ci ist alebo čo. Len nevidím ze by to bolo v intervaloch. Jednoducho boli boli a potom prejde. Otvorená som na 2cm od min poradne. Tak preto si myslím ze to bude ono. Štvrtok mam ďalšiu poradnu tak uvidím čo mi povie.
Ďakujem za rady

sunny8
15. jan 2017

@diamantgirl ja som tak mala.den pred porodom a sla som do porodnice zbytocne le pobilievalo ma strasne brucho a necitila som pohyby takze hoci zbytocne ale radsej chod nech ta prezru... Ide o malinkeho cloviecika netreba nic podcenit mna poslali.domov. na druhy drn som uz naozaj rodila ;D

diamantgirl
autor
15. jan 2017

Sunny8: no ja dnes cely den v pohode a mala je ako chobotnica,pohyby cítim veru poriadne. Uvidím čo bude v noci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre