Nevyteká mi kolostrum

doliva
13. jún 2013

Včera som prišla na to že už asi pár dní mi nevyteká kolostrum,čo ma viac znepokojilo je že v noci mam také bolesti v podprušku ako pri menštruácii a ráno ma hned preženie,niekedy viac krát je to normálne alebo sa mám obávať?

dadka232
13. jún 2013

pokial sa ti niečo nezdá, tak chod za svojim gynekologom nech ťa vyšetrí...radšej stokrát zbytočne ako raz a neskoro

ematko29
13. jún 2013

a ako dlho máš tie bolesti v podbrušku?myslím kolko nocí?Ako nechcem Ta strašiť ,ale mne sa takto telo pripravovalo na pôrod,ke som mala aj ranné hnačky.

doliva
autor
13. jún 2013

@ematko29 ah jej ale ved ja mám termín až v auguste.

doliva
autor
13. jún 2013

@dadka232 v pondelok mám poradnu to už mi je tak 3 deň

petula8
13. jún 2013

presne ako písali baby predo mnou, ťažko takto povedať čo to môže byť, je lepšie ak čím skôr pôjdeš za gynekologom

aduskatt
13. jún 2013

@doliva dietatko si nevybera, kedy mas termin......nieco sa proste vyvinie inak a ide to, radsej zbehni lekarovi.ja som zacala rodit v 25tt.........tiez si synacik nejak neuvedomil, ze ma este kopec casu

petula8
13. jún 2013

to nevadí že máš termín až v auguste porodiť bábätko môžeš aj skôr, byť na tvojom mieste nečakala by som do pondelka ešte dnes by som za ním šla.

ematko29
13. jún 2013

Tak chod aj zajtra na poradnu,si tehotná a ak máš nejaké problémy treba ísť aj skôr.Ja som tiež pár krát bola vtedy ked som mala sniečim problém.Ale ak by si mala bolesti aj počas dna tak skoč aj dnes do nemocnice,alebo ak sa máš ako dostať tak aj dnes ku ginekologovi.Nemusí to byť nič strašné ale naopak môže sa aj jednať o predčasný pôrod.Ale neboj aj keby lekári ti to vedia zastaviť.

doliva
autor
13. jún 2013

no dnes už neordinuje,do kelu nic to idem pochystat veci a idem rano ale malicka tak kope od rana a to posledne dni

doliva
autor
13. jún 2013

@ematko29 dufam lebo predcastny porod moze babu uskodit vsak?

aduskatt
13. jún 2013

@doliva moze a nemusi mu to uskodit..ved mate pohotovost v meste, alebo nemocnic, chod sa dat skontrolovat radsej hned

doliva
autor
13. jún 2013

budem musiet lebo nechce zacat rodit niekde v autobuse 😀

ematko29
13. jún 2013

@doliva ono to ťažko povedať,niekedy ano niekedy nie.Ja som sa narodila V 36tt a nemusela som ani do inkubátora.teoreticky je bábo v 33vyvynuté a na konci 33týžna by malo aj pomaly dýchať samé.Ale je to ťažko takto povedať,lepšie ak by si ešte potiahla do ukončeného 37tt.Lebo čo sa v brušku deje nevie nik.amáš tie bolesti aj teraz?

doliva
autor
13. jún 2013

@ematko29 nie teraz vobec uplne v pohodicke

ematko29
13. jún 2013

tak možno je to len také tréningové,ale ja by som asi len predsa išla sa dať vyšetriť.by som kludnejšie spala na tvojom miete 🙂

doliva
autor
13. jún 2013

@ematko29 akurát som volala a mi bolo povedané že zajtra neordinuju ze keby som mala aj ráno tieto príznaky moze ist o otvaranie sa 😒

ematko29
13. jún 2013

@doliva no,tak zajtra ak bude to také tak skoč do nemocnice

aduskatt
13. jún 2013

@doliva ja som zacala rodit v 25tt, potiahla som to do 35tt + tusim 5, sice v nemocnici dolu hlavou, ale nakoniec pohoda, maly je uplne OK, tiez nebol v Inkubatore, narodil sa aj s normalnou hmotnostou, mal 3230 g, len teda hned som letela lekarovi do nemocky, ked som mala pocit, ze sa nieco deje a okamzite si ma tam nechali.....

doliva
autor
13. jún 2013

pojdem urcite 🙂 a akurat sa ma sesterka pytala ci som nepila kavu na lacno ale to bolo ešte pred tým

doliva
autor
13. jún 2013

bože ako bezdomovkyna este nic ani kupene do porodnice nemam...

ematko29
13. jún 2013

@doliva to je najmenej 🙂

ematko29
14. jún 2013

@doliva no ako to je? bola si u lekára?

doliva
autor
15. jún 2013

@ematko29 Ahoj no predstavte si je to pokazený tráviaci trakt 😉 áno aj nabudúce si dám na raňajky kavičku,jahody,kyslé uhorky a mlieko...ojojoj ja koza blbá...

ematko29
15. jún 2013

@doliva nooo na jednej strane dobré,že len tráviaci trakt,že? 🙂 ale zas ach tie tehotenské chute 😀 ja som to takto poprehadzované nemala ja som v 3trimestri krémiky jedla mnááám 😀

doliva
autor
16. jún 2013

@ematko29 ja mám teraz a ešte svokor kuchar,a svokra tiez dobre vari aj u nas doma ta nezjec to 😀 sak som sa smiala ze ma vykrmuju ako osipanu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre