Nervozita v tehotenstve, mali ste to tiež tak?

miska210
7. okt 2019

Baby boli ste aj vy nervózne v tehu ? Ja som asi ako nejaká atómová bomba. Všetko všetko ma vytaaaaaaača. Vytočí ma každá otázka čo mi položí partner , brat.... 😀 čo ma upokojí ? Veď zachvílu každému ublížim 🙈

miruslb
7. okt 2019

Ja som bola pravý opak. Počas celého tehotenstva som bola najkludnejsia v mojom živote. Úplný flegmatik 😂

diaalex
7. okt 2019

@miska210 ja som kludna kým nevidím, nepočujem svokru 😁

11mirka22
7. okt 2019

@miska210 hormóny... Po pôrode to môže byť aj horšie. A moja rada znie, ber to len ako blbé obdobie, ktoré raz skončí a snaž sa pritom nenarobit veľa škôd vo vzťahoch.

slavuska1506
8. okt 2019

@miska210 ja som bola v klude cele tehotenstvo. Ziadne nervy alebo placlivost, precitlivelost. Ale posledne dva tyzdne som ako jeden vred, sopka pred vybuchom. Nastastie ma vytacaju "len" moji rodicia a nikto iny. Este dva tyzdne cca do TP a dufam, ze nebudem prenasat 🙏

bambulka1105
4. nov 2019

Ja som bola taka na zaciatku tehotenstva asi tak do 5 mesiaca., vsetko co manzel spravil vsetko ma vytocilo.., este som len rano otvorila oci a uz som bola vytocena :(.,, velmi ma to mrzelo... ale tie hormony boli strasne... chvilu smiech a potom plac., z nicho nic... teraz je to uz ok., som rada,ze to pominulo lebo som sa uz na seba nemohla pozriet ani do zrkadla., aka som bola strasna., zacala som viac relaxovat a pocuvat upokojujucu hudbu a citat knihy., 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre