Necítim, že by pôrod mal už prísť

vasjar
30. mar 2023

O týždeň rodim, ale vôbec sa tak necítim. Mam na mysli, ze nepociťujem bolesti, spím normálne na polobruchu, nemám dychavicnost, brucho mi ne kleslo. Čiže ako keby som nebola tehotná 😀. Manželovi vravím, ze pred mesiacom som to mala ťažšie ako TK je teraz

jaskolka
30. mar 2023

Bud rada. Ono to príde, a budeš vedieť presne že už to začalo. A ak nie, tak vždy je možné vyvolať pôrod. Nestresuj sa a užívaj si tie kľudne posledné dni 🙂

beata_k
30. mar 2023

@vasjar Ani ja som necitila. Dokonca som uz spala v tu noc ked prisli.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
30. mar 2023

Ja som tiez necitila pri 2. a 3. Tersz uz citim. ;D O 2t rodim. Telo sa pripravuje.

hederamonstera
30. mar 2023

Ani ja som sa tak necitila pri prvom. Mala som nakoniec vyvolavacku na 10.den

svetlonos
30. mar 2023

@vasjar
ahoj, mne na termin vyvolavali koli cukrovke v 40 tyzdni. Ani len naznak poslucja ci kontrakcie. V den porodu som bola minimalne otvorena- teda skoro zatvorena. Supli vyvolavacku formou tablety a o 6 hodin od prvej kontrakcie bol maly na svete.
Neboj, ono to bud pride alebo sa dopomoze. Drzim palce, nech mate pekny porod obaja a uz coskoro 🙂

katarinka89
30. mar 2023

@vasjar no to je príznak že ti to brucho kleslo, čiže netlačí na rebrá, branicu ....čiže kleslo a preto netlačí

vkatush
30. mar 2023

@vasjar mne doktor o 12tej na obed na poradni povedal, že to tak skoro na pôrod nevyzerá, zrejme budem prenášať. Na druhý deň ráno o 4 mi odtiekla plodová a išlo to.

bolarazjedna
30. mar 2023

Bud rada, že nemáš posličkov, spíš dobre, užívaj si to. Ja som tiež nemala pokles brucha do poslednej chvíle a užívala som si aj posledné dni (konečne všetky detské veci oprate, vyzehlene, detska izba zariadená). Tak som si ešte 2dni pred pôrodom uzivala leto na výstave a na miestnom hudobnom festivale, 18 hodín pred pôrodom som si užívala slniečko na pocuvadlianskom jazere ☺️ a potom deň pred termínom z ničoho nič odtiekla v noci plodová voda a o 10hodin bol malý na svete.

hope87
30. mar 2023

Ja som tiez nemala absolutne pocit, ze idem rodit. Ja by som mohla byt tehotna aj 12mesiacov, podla toho ako som sa citila 😀. Dokonca som prenasala 4dni. 28meho som si sla lahnut a par minut pred polnocou som sa nahle zobudila, sadla si a odtiekla mi plodova voda. Kontrakcie začali v priebehu par hodin.

maryetta
30. mar 2023

Nic z toho som ani ja nemala. Max som bola unavenejsia. A zle mi bolo ako cele tehu.
Dokonca ani par hodin pred samotnym porodom mi nic nebolo. Teda ratam 3-6hodin pred.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre