Nechutenstvo v 3. trimestri

31. aug 2023

Vsade citam a vidim ako sa zeny v 3.trimestri nevedia dojest, vyjedaju chladnicku atd..
No je tu vobec niekto kto to ma opacne??
Lebo ja teda za posledne tyzdne moc toho nezjem, niekedy nemam aj pol dna chut na nic, nie ze by mi bolo zle, ale proste nic mi nechuti.
Casto mam nafuknute brucho, citim sa plna, zduva ma.
Tak neviem ci to vsetko pripisovat tehotenstvu, alebo za tym budu nejake ine zdravotne traviace problemy?

nelca0510
31. aug 2023

:D ja ešte stále zvraciam. A to už idem rodiť. Nerob z toho drámu,jednoducho máš obdobie,kedy ti nechuti. Ja som tiež v žiadnom tehotenstve nevyjedala chladničku,chutilo mi menej ako neotehotnej.

dyzerka
31. aug 2023

ja som natom rovnako 🙃 mne absolútne nič nechuti -dokonca mi všetko skôr smrdí ako na začiatku tehotenstva a za posledný týždeň som schudla 2kg 🙄

domka222
31. aug 2023

Ja som to mala mesiac pred pôrodom tak. Dokonca som schudla.

queen16
6. sep 2023

Pred mesiacom som rodila, a dovtedy som vôbec nejedla celé tehotenstvo mi nechutilo jest nechapem prečo pri prvom by som zjedla aj koňa 🤣 ale teraz to bolo iné tiež nechápem prečo no teraz mi už chuti oveľa viac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre