MUDr. Grochal - vyšetrenie v 30. týždni

kvietocek555
3. jún 2022

Ahojte, ktoré ste boli na veľkom ultrazvuku v 30tt v MUDr. Grochalu.. koľko sa vám venoval? Keď som bola v 12tt, tak ledva som tam bola 10minut, zdalo sa mi to rýchlo odbité. Ďakujem za info.😊

zojeva
3. jún 2022

@kvietocek555 v 13tt aj 22tt aj 32tt a venoval sa nám minimálne vždy pól hodiny a bola som vždy veľmi spokojná s prístupom a vysvetlením 🙂

zuzanka.zuzu
3. jún 2022

myslím si, že on má na pacientku 15-20 minút či nie? ďalej nesmieš meškať lebo má plný termínovník a mne by sa nepáčilo keby prídem načas a kvôli nejakej čo ráno meškala sa všetko posunulo.... no a to hlavné - ak tam nič zlé nevidí a fotku už máš urobenú, tak čo tam chceš? to nemyslím v zlom, no nezabúdaj, že stále je to LEKAR a nie cirkusant 😉 ak by tam niečo zlé videl, nepochybujem, že tej pacientke by sa venoval nad rámec tých 15-20 min a logicky by sa ďalšie museli poposúvať.

tehulka2011
3. jún 2022

max 5 minut prezrel dieta, a zvysnych 10 minut si stylizoval a upravoval fotku, ktoru nam ponukol na predaj (nebola v cene tych 70€ :D)

julka29
3. jún 2022

@kvietocek555 ja odporúčam v Banskej Štiavnici Kristínku Bihariovú 🙂 venuje sa hodinu niekedy aj kúsok viac a cenovo super 🙂

nika11103
3. jún 2022

Žena buď šťastná že 10 min . Znamená to že je všetko v poriadku ver mi . Mna tetaz čaká prvý a strašne sa bojím či je všetko ok

domka222
3. jún 2022

@tehulka2011 teraz to už nie je ani tých 70€😃

tehulka2011
3. jún 2022

@domka222 uz je to az neuveritelne kolko si zapyta 🙂

trgypadl
3. jún 2022

@tehulka2011 treba si najprv zistiť preco si tolko zapyta😉kedze nema zmluvu s poistovnami... vybavenie ambulancie stojí nemale peniaze

martinka13
4. jún 2022

Bud šťastná, že si tam bola krátko. Ja pri druhom tehotenstve viac ako hodinu. A neboli to dobré správy 😞

ewelin121
4. jún 2022

@kvietocek555 keď je všetko v poriadku tak tam nemá co pozerať veď každý deň robí to iste niekoľko rokov a ešte je jeden z najlepších na svete myslím že Nezrovnalosti mu hneď udrú do oka .. napr zistil hneď jak skúmal brucho že má maly úplne inú cievu v pupocniku (raritné ) a môj dr co robí aj v nemocnici mi povedal že toto by mi zistili max 3 dr na SVK a boli sme tam 20 min 👍 a pozrel všetky orgány či tam neni ešte anomália a spravil si aj foto tých cien na štúdiu svoju

bubacik2
17. júl 2022

Ja som bola v 20tt, pri prvej som tam bola hodinu, predpokladám, že preto, lebo mi v Triple testoch vyšlo podozrenie na Downa, všetko mi podrobne ukazoval a potom som sa ešte prechadzala po schodoch, lebo mala sa nechcela otočiť, aby mohol spraviť peknu fotku 😀 teraz pri druhej som tam bola 10 minút, mala som za sebou už aj trisomy testy, ktoré boli v poriadku, ale aj tak som ku nemu chcela ísť, keďže je fakt odborník a veľmi príjemný 🙂

21anjelik19
30. mar 2023

@martinka13 ahoj, v čom bol problém? Môžes aj spravu mi napisat

martinka13
31. mar 2023

@21anjelik19 VVV nezlučiteľné so životom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre