Morfologický ultrazvuk

zajkamt
20. júl 2024

Čaute baby boli sme na ultrazvuku 31tt malý vyzerá úplne ako priateľ je možné že sa do pôrodu ešte zmení poprípade ako bude rásť?? Alebo sa pripraviť že bude celý tato??

stellarstar
20. júl 2024

@zajkamt tebe sa za života zmenila tvár?

dadka1997
20. júl 2024

@zajkamt a to je to, čo ťa až tak moc trápi ? Veď je jeho otec, musi sa podobať na neho nie 😃

evcagabi
20. júl 2024

Lepsie akoby mal byt cely sused 😅😅😅

minesasubu
20. júl 2024

Aj my sme to tak maly na morfologickom kazdy vravel ze ako muž vyzera dokonca ze tam ma aj okuliare 😂 bolo to fakt smiešne ale po porode bol dost na mna ptm na muza a teraz je taky mix ale hlavne na svokra sa podoba
vacsinou sa chlapci podobaju na matku ale čo vidim na synovi meni sa to

anavixy
20. júl 2024

Pripravit sa ze bude cely tato? 😄🙉 ale ano jasne, take to klise ze 9m to nosis, xy hodin rodis a ono vyzera ako otec.. pre niekoho urcite sklamanie. Mne sa moje dieta nepodoba na nikoho, ja to tam proste nevidim ani teraz ked ma 2+. Ale teda ano, niektore babatka sa uz v porodnici napadne podobaju na niektoreho rodica, ine ani nie, ale ten vyzor sa meni. Nie len v porodnici ale aj vekom sa to dieta naozaj meni, crty, tvar, ake urcite tam bude vyraznejsia podoba na niekoho z rodicov, mozno to bude u vas otec, ale na zaklade 3D utz sa az taky zaver, ze z teba nebude mat vobec nic, urobit neda.

zajkamt
autor
20. júl 2024

@minesasubu lenže malý vyzera uplne ako on už jedného syna ma má 12rokov a je to celý on podľa mna sa klonuje :D

zajkamt
autor
20. júl 2024

@anavixy prvý syn z predošlého vzťahu je celý on úplne ale úplne má 12r podľa mňa sa klonuje :D zaujimavé no ... malinký teraz vyzeral tiež ako on ako keby bol na tej obrazovke priateľ .. ja budem rada ak bude po ňom <3

anavixy
20. júl 2024

@zajkamt tak to tak asi aj bude 🙊 niekto ma fakt silne geny… 🙂

mrsbntm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre