Mohla som mať v 37. týždni hlienovú zátku?

anka1709
5. feb 2022

Ahojte dnes som si na na nohavičkách našla akoby ovulačný hlien, taký naťahovací len bol žltší.
Môže ísť o hlienovu zátku? 36+6

lienka.7
5. feb 2022

@anka1709 moze, ale mala by si tam mat aj primes ružovej, alebo teda krvi potom... mne to takto ako tebe začalo v pondelok, v stredu som si nasla ruzovkaste a ze este nic no a vo štvrtok bola mala na svete. Bola 37+6. Aj keď ja si myslím ze som mala posunutie ovu o tie 2 tt👌

anka1709
autor
5. feb 2022

@lienka.7 ďakujem tak uvidíme, včera som už mala pocit že sa ide niečo diať, mala som tam dole pichanie aj také akoby rezanie no maličký bol dosť aktívny tak možno mi tam len on tlačil, uvidíme kedy to príde 😁

lienka.7
5. feb 2022

@anka1709 ja som bola v stredu v porodnici, lebo som myslela ze uz ale otočil ma doktor ze este nie 😁 potom som už krv nemala. Naobed ze si idem ľahnúť lebo ma boleli krize, no asi po pol hodine ze kks asi mi praskla voda 🤣 ale nic, len krv na vlozke.... na WC to zo mňa všetko vyletelo začali kontrakcie a do 2 hod.bola mala na svete 😁 ako ked budeš mat uz tu krv, ja by som sa išla dat pozrieť do pôrodnice. V podstate sa mala narodila do 24 hod.potom ako som to mala s tou ruzovkastou zátkou 1x. Drzim palce 👌🍀😊

queen16
8. feb 2022

@anka1709 mala som to tak isto 37tt a 39som rodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre