Masírujete si hrádzu sama?

jujlucka
10. júl 2013

planujem zacat s masirovanim hradze, ale mam obavy, ze si tam poriadne nedotiahnem....zvladate to aj niektora sama?alebo iba s pomocou manzela.... 😖

cawes
10. júl 2013

@jujlucka aj aj som zvladala

lulo231
10. júl 2013

V dvojici je vacsia sranda 🙂.

katren
10. júl 2013

@lulo231 u nas vo dvojici to vzdy koncilo tak ako koncilo, takze ja som ku koncu aj tu dvojicu zatrhla 😝 😀

tova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkake
11. júl 2013

@jujlucka aj sama to zvladnes ale s mm je to väčšia sranda 😉

jujlucka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bettynka222
11. júl 2013

@jujlucka podla mna je lepsie ked ti masáž hrádze robi manžel. Dokáže vyvinúť omnoho väčší tlak, ma lepší prístup aj výhľad 😀 inak tato "masáž" vobec nie je príjemná, mna to dost palilo a rezalo, ale aspon som potom pri pôrode (ani po nom) necitila žiadnu bolesť 🙂
A reakcie "inteligentov" si nevsimaj. Sama sa cudujem, co za individua sa potuluju po svete 😝

jujlucka
autor
11. júl 2013

@bettynka222 no ved je to smutne....clovek polozi normalnu otazku a dostane paradnu odpoved...

preto som sa pytala, ci si to dokazali robit baby same...sice kazda z nas ma inu velkost bruska, ale ja by som si to uz asi nedokazala robit sama...a pravdu povediac, je mi trosku blbe poprosit o to muza....ani nie ze blbe, ale on chudacik si od toho bude dost slubovat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre