Masírovali ste si na konci tehotenstva hrádzu olejom Saloos?

20. apr 2021

Baby chcem začať masážou hrádze, som 36+0. Kúpila som si tento prírodný olej, ale zdá sa mi dosť voňavý. Ja napríklad nemôžem ani hocijaký lubrigačný, len také nevoňavé, inak ma to štípe.
Zaujíma ma, či ste ho skúšali a či to bolo v pohode. Myslíte, ze to môže trošku pomôcť?

domculik
20. apr 2021

Ja, a rozhodne nestipal 🙂. Vsak vyskusaj, v najhorsom ho mozes pouzit ako tehotensky olej na brusko 🙂.

diaalex
20. apr 2021

používala som týždeň ako som začínala cvičiť s aniball.om 🙂 vôbec žiaden problém nebol 🙂

lucijalucy
20. apr 2021

Používala som a žiaden problém nenastal 😊

scorpionflower1
20. apr 2021

Kup si radsej Aniball. vela zien vratane mna sa vdaka nemu vyhli nastrihu hradze a mali lahsi pôrod. Masaz hradze moc nepomaha.

autor
21. apr 2021

@domculik
@diaalex
@lucijalucy baby a bolo vám to také nepríjemné? Ja som to teda vcera skúsila, olej v pohode ale celkovo mi to bolo nepríjemné. Este ze ken pár minút 😀

autor
21. apr 2021

@scorpionflower1 toto nemôžem 😏

lucijalucy
21. apr 2021

Mne to bolo vcelku dosť nepríjemné 😀 A nakoniec mi to bolo prd platné aj s aniballom 😀

lolazmola
21. apr 2021

Ahoj áno používala a chytila som na konci trhu takú mykozu co som ja v živote nemavala 🤷‍♀️už som ho potom nepoužívala.

noemi155
21. apr 2021

Ja som ho tiež pouzivala a za mna super
Masáž teda vôbec nebola príjemná
Niekedy až na nevydržanie
Ale potom už keď sa to tam dole všetko pripravovalo na pôrod som tu masáž takmer ani necítila
Nedaj sa odradiť,ja som nemala ani skrabancek a po pôrode som bola úplne fit ,ako keby som ani nerodila
Hneď som behala a fungovala jak nič
A veľa žien čo poznám masáž hradze pomohlo
Ale samozrejme určite treba aj spolupracovať pri pôrode to inak nepojde
A pi čaj alchemilkovy a ostruzinovy
To pomáha na prípravu pôrodných ciest
Držím palce 👊🏻

scorpionflower1
21. apr 2021

ahaaa, sa ti skracuje krcok? Ak nemozes Aniball, tak aj ta masaz je lepsia ako nic. Niektore baby to daju bez poranenia/nastrihu bez akejkolvek pripravy na pôrod, mozno budes ta stastna prave ty. A aj keby si nebola, tak nastrih nemusi byt vzdy katastrofa. Hlavne sa neboj. Ja som rodila pred 2.5 rokom ako prvorodicka a porodila som bez epiduralu, bez poranenia aj nastrihu 1.5 hodiny po prichode do porodnice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre