Mám už padnuté bruško?

standy85
23. júl 2016

Žienky,myslite že mám už padnuté bruško?okolie mu tvrdí,ze to už na skory príchod baby,ale som som ešte len dnes začala 29tt.. dakujem za názor

charlie1980
23. júl 2016

@standy85 Fitku borovu. Zas pripad, kedy vsetci naokolo budu asi mudrejsi ako ty. Prveho syna som mala nizko od zaciatku az do konca, prenasala som 2 tyzdne. Druhe je vyssie a aj brucho je vyssie. Nechystal sa ty Este nikam rodit a nepocuvaj okolie. Rodit zacnes vtedy, ked ti odtecie voda. Pokial sa neotvaras, vsetko je v najlepsom poriadku. Lekar by ta na to urcite upozornil pri kontrole krcku.

n0mi
23. júl 2016

Nestresuj casu na padnutie bruska mas dost. A nepocuvaj priblble komenty od inych.

anina37
23. júl 2016

niektoré si myslia že keď porodili tak sa hneď stanú odborníkom na bruško 😀 nepočúvaj okolie a "múdre reči" - presne ako radia dievčatá, pokial je všetko u lekára v poriadku, tak nestresuj...

pribinak
23. júl 2016

Snad chodis na poradnu a kontroly svojmu gynekológovi - jeho nazor ma byt pre teba smerodajným, nie nazor predavačiek, účtovníkov ci tety susedy alebo brzdiacej sa kamosky

misel0806
23. júl 2016

Menej citat ,menej pocuvat okolie a vsetko bude ok.. Este mas dost casu ,,uzivaj si tehu😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre