Mali ste niektorá chorobu ruky nohy ústa v 3. trimsestri?

adeladulova
22. aug 2019

Ahojte, som v 34tt prebiehajúcom tehu a zjavne som chytila od synovca ruky nohy usta. Zacalo to bolenim hrdla na jednej strane, bolest hlavy a do večera zvýšena teplota okolo 38st... začínam citit brniet dlane, a viem ze som to mohla chytit lebo aj moj brat 30r. to chytil. Babko sa hýbe, rano ideme s manželom k doktorovi ale máte s tym niekto skusenosti? Prosim ze prvy a tretí trimester je zevraj najhorší🤔

janifer
22. aug 2019

Skuste este gynekologovi zavolat, ci Vas aj prijme infekcnu. Neviem si to velmi dobre predstavit, cakaren plna tehotnych a k tomu toto. Ak infekcnost za par dni odoznie a nemate problemy .. asi poradna pocka? .. hm?

adeladulova
autor
22. aug 2019

Ja mam tak naprd sestricku na tej gynde, ze dviha telefon az po 12tej. Dovtedy ze ma robotu. Poradna bola teraz v utorok a bude o dva týždne, lebo bude mat doktor dovolenku, takze rano pôjdem smer obvodna nech mi da dajaky sprievodny na infekčné..

adeladulova
autor
22. aug 2019

No je tu niektora ktora to v 3tom trim prekonala a bábätko je bez následkov?

eriksonka1234
23. aug 2019

@adeladulova moja suseda 16.9 rodí a prekonala to cca pred mesiacom a pol. Všetko vyzerá byt v poriadku.

sapetka
23. aug 2019

@adeladulova neviem ci to je stastny napad tehotna a ist ku vseobecnemu a este aj na infekcne🤔

anna1308
23. aug 2019

@adeladulova ahoj, presne pred rokom som to dostala od syna aj ja .... Bola som v 36tt ... Doktor povedal , že sa nemusím báť a všetko bude ok dal mi penicilín. Ale veľmi som sa bála syn to znášal veľmi zle horúčky vyrážky na tvári dlaniach chodidlách . Ja som na šťastie mala len bolesti hlavy hrdla ako keby silná angína zvýšená teplota len 1 deň a brnenie dlaní vyhodili sa mi aj vyrážky na dlani asi 5. Dcérka sa narodila v 38 tt + 2d ( plánovaná sekcia ) a všetko bolo v poriadku . Prajem všetko dobré 🍀

larisalarisa
23. aug 2019

Ja to mám akurát teraz ..nie som tehotná...ale fakt nepríjemná choroba

danalop
23. aug 2019

@adeladulova ahoj podľa mňa dieťatko nijak neohrozíš, bohužiaľ to máva viac žienok :/ Bude to ok, skôr by som sa tlačila na tú gyndu aj mimo poradne.

adeladulova
autor
23. aug 2019

Baby dakujem za ukludnenie, vyrážky sa objavia tak na tretí deň, vsak? Dnes mam druhý, zatial teplota ok

anna1308
23. aug 2019

@adeladulova áno tak na 3 deň. Všetko bude ok ♥️

adamadent
23. aug 2019

Ahoj kamoska mala v prvom trimestri, donieslaa jej to dcera zo skolky. Dr. jej odporucila zvysit prijem b vitaminu (b komplex). Kedze je to virusoveho povodu nic ine sa nedava a pp paralen pri teplotach. Oddychuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre