Ktoré tehuľky nemôžu spať?

sonapalagyova
13. apr 2014

Juj ktore tehulky nemozu spat tak ako ja?to je hroooza :'( ...

nelly004
13. apr 2014

@sonapalagyova :D ja :DD

sonapalagyova
autor
13. apr 2014

Aspon ze jedna 🙂

ikandy
13. apr 2014

Aj ja. :-P

nkem
13. apr 2014

Aj ja 🙂

miilada
13. apr 2014

Pridavam sa :/ U mna je to asi stres z porodu a navyse coskoro odovzdavam dizertacku..

lubkaurm
13. apr 2014

Ani ja, 5 dni uz prenasam a som ako na ihlach...

miilada
13. apr 2014

Ja som si navyse vzala do hlavy, ze sa natrenujem s Epinom, ale mi to moc nejde. Kazdy druhy den sa musim "regenerovat" a dat si pauzu, a to ma stresuje, lebo mi hrozi aj skorsi porod. Vy mate ake pocity, obavy?

mamahanky
13. apr 2014

aj ja....a to nemam ziaden stras....mam planovany cisarsky tak presne viem kedy to pride....je to normalna tehotenska nespavost.....

natalieperez
13. apr 2014

aj ja, uz tri mesiace 😒

vejavika
13. apr 2014

Aj ja,najskor kvoli cikaniu,potom kvoli zahe,v poslednom trimestri mam
energie,ze prave v noci neviem co s nou,no a najnovsie mi zacali trpnut a boliet neskutocne ruky,ktovie co este pride najblizsie,no ale ty to uz mas za par 🙂 potom sa uz vobec nevyspime,ked pridu na svet drobci 😉 🙂

vydrnik
13. apr 2014

tak nás je viac už viac ako mesiac mám problém zo spánkom,usnem v pohode ale ked má zobudí cikanie alebo ked sa malý hýbe,tak sa zobudím a neviem zaspat,ráno musím vstávat kolem pôl sedmej lebo dcera vstává do školy,sem tam sa mi podarí zaspat cez den ked nikto nieje doma. 🙂

lucike2
13. apr 2014

@sonapalagyova Je to uplne normalne počas tehotenstva, je to ako taký symptom toho, že si tehu, a krpček ti nedá pokoj, neboj to sa spraví 🙂

sonapalagyova
autor
13. apr 2014

@mamahanky aj ja mam planovany cisarsky len sa bojim ze ma to chyti skor a moj lekar nebude moct prist ... asi z toho ja teraz najviac stresujem lebo uz som mala aj bolesti v brusku akoby som mala dostat menzes :'(

erulienka
13. apr 2014

pripajam sa tiež sa nedá zaspať, mam obavy z toho čo bude, ako to bude, .............

mamahanky
14. apr 2014

@sonapalagyova presne z toho dovodu som si neplatila ziadneho....odrodi ma ten co bude mat sluzbu 😉

sonapalagyova
autor
14. apr 2014

@mamahanky no len ja mam mat cisarsky. A nikdy nevies na akeho chmula narazis .kamaratka mala v papieroch cisarsky a nutili ju najprv skusit prirodzene ...

mamahanky
15. apr 2014

@sonapalagyova ved mas termin s presnzm casom nie? teda ja ano....

dankariska
15. apr 2014

Ja sa zle vyspim vtedy ked sa vecer najem. Alebo zjem tesne pred spanim nieco sladke. Ale ked aspon 2 hodinky pred spanim nejem, tak spim velmi dobre aj ked na wc sa zobudim.

pegyinka
15. apr 2014

ja nemôžem spávať... v noci mám zrazu veľa energie - včera som ale do 2:30 žehlila, spať som šla okolo 4:45... a cez deň som ako mechom uderená, koľkokrát ani hýbať sa mi nechce 😖 nohy opuchnuté, ruky stŕpnuté... k tomu fasa kopančeky od malého rovno pod rebrá... no krásny život 😀 a ako bonus nejakého suseda zavíjajúce psisko (či je deň, či je noc, to zviera už dobrý mesiac v kuse zavíja, fakt že v kuse, už som z toho "na prášky") ☹

sonapalagyova
autor
15. apr 2014

@mamahanky ano ale bojim sa ze ma to chyti pred datumom ktory mame dohodnuty... rozumies nie?

mamahanky
17. apr 2014

rozumiem 🙂

zabina27
22. apr 2014

ani ja nemozem poriadne spavat, stale na wc, potom si neviem najst polohu, najlepsie sa mi spi potom uz rano, len ked zase dlho spim, potom vecer nie a nie byt unavena 🙂 no ale neviem, ci sa to upravi, potom pri babatku sa asi tiez doruzova nevyspime 🙂

evita123
22. apr 2014

hlasim sa.... vecnosti mi trva, ked vecer zaspavam .... a navyse pri tej unave cez den sa niekolkokrat pokusam zaspat, ale nikam to nevedie, akurat ma rozboli hlava...... pre info 8tt

mirkacik
22. apr 2014

ja tiez nemozem spavat.pri prvom tehotenstve to bolo ok,ale teraz...no hroza.cez den chodim potom ako matoha,lebo som neskutocne unavena stale.som 13tt

kikusa76
28. apr 2014

ahoj zacinam treti trimester,a uz druhy den nemozem spat akurat nad ranom zaspim tak na dve hodiny a potom som strasne unavena,boli ma hlava a som podrazdena,dufam ze to coskoro prejde. ☹

natalieperez
29. apr 2014

baby, skúste si v lekárni kúpiť Persen, mne to pomohlo na spánok..

dzafo10
5. máj 2014

ja mam tiez s tym problem cez den by som spala a vecer ako si lahnem tak sa mi zrazu spat neda som aj do jednej hore a potom vyspavam do desiatej .... a horsie ked idem v noci na wc ze aj potom dlho zaspavam ... ruky mi trpnu neviem ako sa mam uz ulozit no katastrofa ..

tinka8873
5. máj 2014

Kedz som bola techotna na zaciatku iba som spala 🙂 No neskvor som ne mohla zaspat. Mela som brutalne sny a kedz sa mi podarilo fakt super zaspat - zobudili ma krce nohy 🙂 To bolo uzasne 🙂 Pozdravujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre