Kto bol cez tehotenstvo dlhšie v nemocnici?

dominika2227
6. jún 2012

chcem vediet vase nazory tie co ste buduce mamicky boli dlhsiu dobu v nemocnici, ci vas tam stale posielali na zaznamy, pasy? a robili sono a ako casto, a s akymi problemami ste tam lezali
dakujem za odpovede

xlucia
6. jún 2012

zaznam sa robil min. dva krat denne. sono bezne nie. problemov bolo viacero

lenuska20
6. jún 2012

záznam každý deň 2x a sono každý druhý deň, pred pôrodom som bola 3 týždne v nemocnici a počas tehotenstva tiež viackrát

mis_ka
6. jún 2012

ja som bola len tyzden, ale pasy dvakrat denne, sono iba na konci. rozbiehal sa mi porod v 35tt, zastavili to.

aduskatt
6. jún 2012

cele tri mesiace zaznam dvakrat denne.skoro rano a predvecer a sono tak dvakrat tyzdenne...klasicke vysetrenie radsej nerobili, pre istotu, iba raz pocas tych troch mesiacoch stery kvoli infekcii, ci nahodou nie je....

darinkazv
6. jún 2012

dominika2227 ahoj, ja som bola ako potermínová gravidita hospitalizovaná a pred pôrodom som tam bola 8 dní a pásy denne 2x, cez víkend aj 3x som mala. sono len keď ma prijímali. potom už len po pôrode sono ako na kontrolu maternice 🙂

kokorunecka
6. jún 2012

Mne hrozil predčasný pôrod, ležala som 2 týždne.
Monitor raz denne robili, odozvy dieťatka 2-3krát denne..
Sono za tie dva týždne dva razy..

zuzanka.h
6. jún 2012

Bola som 3x dokopy 6tyzdnov kvoli rvacaniu, tvrdnutiu brucha, a nakoniec ladvinova kolika... kazde rano pocuvali srdiecko 🙂 a sono v rannom tehotenstve castejsie potom ked uz boli pohyby tak menej...

kormelia11
6. jún 2012

pasy raz denne..odozvy 2krat denne..sono sa mi zda ze mi ani nerobili

zuzanapd
6. jún 2012

CTG raz denne, sono raz za týždeň, prietoky denne, krv na vnútorné prostredie pri príjme, tak isto stery z pošvy pri príjme, tlak krvi 5-krát denne

traktor
6. jún 2012

pri prvej komplet cele tehu../ pustili ma asi 2 x na vikend a hned spät/, mala som xyz krat sono, pretoze stale som krvacala, tak zistovali, ci je babo ok, kazdy den som dostavala infuzie, merali tlak, neskôr , ked uz sa dalo, pocuvali rano a vecer ozvu srdiecka, brala som vitaminy + mi pichali do zadku injekcie, brali na kontrolu krv, moc, ..mala som serklaz + danu..jaj este vela toho bolo...ale zvladlo sa to a dnes ma moja slecna uz skoro 15 rokov 🙂

anda2
6. jún 2012

ja som od 29 týždna, bola som otvorená na 3cm, tvrdnutie bruška, a ked ma zavreli na druhý den nastali kontrakcie, infuzie a tabletky na udržanie plodu, infuzie 5 týždnov a tabletky do 38 týždna a malý sa narodil hned po vysadený, ale stálo to zato

mandm
6. jún 2012

ja som lezala dokopy asi 3 tyzdne, kvoli zlym zaznamom CTG, pretoze nase dietatko boli priliz aktivne uz v brusku 😀 . A z toho dovodu mi robili ctg minimalne 3x denne 😖 odozvy nam robili vsetkym 2x denne, kazde rano merali teplotu, tlak..

ldf
6. jún 2012

Hrozil predcasny porod pretoze som bola otvorena na 3 prsty.Robili mi CTG aj sono a denno denne do mna pchali magneziove vyzivy a tabletky..to som bola v 7 mes .V 8.mes ma zasa hospitalizovli a to ste mali vydiet ake to bolo smutne na vianoce a novy rok o samote 😢 no nakoniec sme donosili a mame nadherne a zdravucke dievcatko

habibi78
15. jún 2012

ja som bola v nemocnici takmer celych 7 mesiacov....

danielami
15. jún 2012

Ja som ležala v nemocnici dva mesiace a po pôrode dva týždne 😝. Do nemocnice som prišla s krvácaním a aj keď sa ho podarilo zastaviť musela som tam zostať, lebo som mala nízko placentu a hrozilo jej odlupovanie a opätovné krvácanie. Okrem liekov a infúzii mi robili asi raz za týždeň sono a stery.

nika.r
16. jún 2012

Pri synovi mi hrozil od 27 tt predcasny porod,, od tohto casu som s 10 dnovou prestavkou lezala v nemocnici az do porodu v 37tt. Dostavala som magneziove infuzie, ku koncu aj syntophylin, dali mi pesar, od 29 tt injekcie na urychlenie dozretia plucok maleho. Sono mi robili cca raz za dva tyzdne, ctg zo zaciatku cca raz za tri dni, od 35 tt kazdy den. Pocuvanie srdiecka babatka bolo dvakrat denne.

katana11
16. jún 2012

habibi78 uuuuuuuuuuf to sa dalo? ja som lezala 3 ale do dnes je to dost neprijemna predstava... ak smiem vediet aky bol dvovod? u mna to bolo hroziaci predcastny porod v 25tt

betty26
16. jún 2012

Ja som ležala 2 mesiace kvôli tvrdnutiu bruška a skrátený krčok maternice ..porodila som predčasne v 35 týž kvôli jednej mladej dr. ktorá mi vysadila infúzie a lieky ráno a večer mi odtiekla plodová voda a isla som cisárskym....a to som celé vianočné sviatky preležala v nemocnici keby my ich nevysadila tak by som malú ešte 2 týždne dlhšie nosila pod srdiečkom...celé 2 mesiace som ležala s nohami hore návšteva max 5 min potom mi už tvrdlo brusko tak som musela ist si lahnut aj jest mi nosili na izbu jedla som v posteli...na sono 1 za 2 týždne srdiečko počúvali ráno a večer a na pásy podla toho kto mal službu niekedy vôbec aby mi nedráždili bruško a niekedy raz za deň

gubcikova
17. jún 2012

ja som ležala v nemocnici najprv 2 týždne.záznamy mi robili 3 krát až 5krát denne,sono každý druhý deň.potom som šla na vianoce domov a skončila som tam na týždeň znova a záznamy znova 5krát denne,ale ja som mala substantný záznam takže mne museli.jo a ležala som tam kôli hypotrofii plodu,tvrdnutiu brucha,krčku 1,5cm,otvorená na 1cm,menej plodovej vody a kvôli tomu ctg

pastelka74
17. jún 2012

....priebežne,počas celého tehotenstva...chvílu doma,potom opäť nemocnica...a zas doma...z vyšetreniami som bola na tom podobne ako píše traktor.....vtedy som si myslela že to nevydržím....ale vydržala,dnes má staršia dcéra 10 rokov 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre