Kŕče v podbrušku v 40. týždni

lenka1921
5. feb 2022

Ahojte všetci 🙂. Vcera mi odišla hlienova zatka( hlien sfarbený s krvou a potom spinenie ako pri poslednom dni menzesu) celú noc som mala také mierne bolestivé kŕče v podbrušku no podľa mňa to kontrakcie niesu. Mám už dve dievčatá doma 11 a 10r a bolesti, kontrakcie som mala uplne iné takéto kŕče som ešte nemala 💁🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😐. Neviem či boli pravidelné keďže som sa snažila spať 😁. A termín pôrodu mám dnes 😱.

lienka9
5. feb 2022

@lenka1921 ak by sa este zopakovali chod k dr sa ukazat.ja som mala podobne bolesti a ukazalo sa,ze dcerka ma vysoky pulz,placenta nebola vyzivovana a musela ist mala von..nechcem ta strasit,mozno nic z toho.ale za pozretie nic nedas

lenka1921
autor
5. feb 2022

@lienka9 🙁 aha

lenka1921
autor
5. feb 2022

@lienka9 ak by som mala len kŕče tak mám ísť na gyn dať sa vyšetriť áno ? A keby došli kontrakcie tak asi počkám na tie silné a tak pôjdem či ? NOo ja už som po rokoch od strachu pototo...

majah212
5. feb 2022

Ja som kontrakcie (tie silne) zažila len priamo pri tlačení. Prvá doba pôrodná bola s bolesťami ako pri menzese, ak sú tie bolesti pravidelne, opakujú sa a ustupujú a nastupujú tak sa rozbieha pôrod. Tie silne kontrakcie nemusia byt, ak su to pravidelne bolesti tak pre istotu chod do pôrodnice. Prinajhoršom ta pošlú domov 😉

lenka1921
autor
5. feb 2022

@majah212 No keby že začnem otvárať len pri takýchto bolestiach tak som šťastná 💁🏻‍♀️
Každú pol hodinu mi príde taky kŕč pod bruchom.

majah212
5. feb 2022

@lenka1921 tak ro nie je až take intenzívne a časté, aby to bolo na nemocnicu(ale radiť cez net je nezodpovedne) , ale ak sa ti niečo nezdá alebo máš blby pocit tak radšej sa chod dať skontrolovať ✊

lienka9
5. feb 2022

@lenka1921 ja som isla normalne v noci na pohotovost gynekologicku a uz si ma tam nechali.. na kontrakcie som necakala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre