Kopance v 8. mesiaci

7. jan 2024

Ahojte,doteraz bolo babo kludne a pohyby,kopance som citila hlavne vecer alebo ked som si lahla a bola v klude,no to sa zmenilo a pohyby,kopance citim uz cely den.Je to v poriadku a je to iba tym,ze uz ma skratka malo miesta?

deniska2706
7. jan 2024

Ja cítim pohyby cely deň aj celu noc🙈 ten maly je nezastaviteľný
Skôr mi je čudné keď je pól hodinu kľud 😁

selena_luna
7. jan 2024

Malo by to byt normalne, babo ma menej miesta...ALE ak sa ti cokolvek nezda, smer pohotovost a kontrola. Radsej 500x zbytocne ako 1x neskoro.

martaatram
7. jan 2024

Presne toto iste som riesila min vikend od vecera do rana co ten vystrájal 🫣 bala som sa ze ci nahodou sa mu nieco nepaci .. alebo prietoky ,pupocnikova šnúra…sla som na druhy den rano na pohotovost ..na pasoch tak vystrájal ze sestricka len kukala … nastastie nic to nebolo ale aj dr povedal ze radsej ked sa nieco nezda ist …

zuzi0911
7. feb 2024

Syn bol vždy veľmi aktívny v brusku ,ale jeden deň to bol extrém ,išli sme do nemocnice . Našťastie všetko bolo ôk. No ak sa ti niečo nezdá a intenzita sa zmení radšej vždy ísť

marticka92
5. mar 2024

@deniska2706 u mňa to je rovnako, ten maly snáď ani nespí🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre