Kontrola v 30. týždni

24. okt 2023

Dnes som bola na 3 skriningu som v 30+1 a babetko zodpovedá váhou 33+1 je väčší doktor mi povedal že sa môže aj skôr o 3 týždne narodiť je to v poriadku?
Ďalšia otázka poloha pozdĺžne hlavičkou je prosím to že je v pôrodných cestách?
A posledná otázka prečo mi na 2-3 skríningu nenapísali dĺžku bábätká?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. okt 2023

@jj298 doktor ma nepustil k slovu nakoľko mal na pomáhalo keď mal veľa ľudí otvoriť ústa viem to mi ty rozprávať nemusíš a keď nebies poradiť tak nemrhaj svojím časom na mojej otázke 😊

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bupi27
24. okt 2023

@jj298 Toto je fórum, kde si ľudia chodia pýtať rady. Ak nemáš ako poradiť, nechápem, načo sa vyjadruješ. Keby ty si bola lekár, tak všetci vieme všetko, vzhľadom na kopec času, ktorý zrejme máš, ak ním plytváš mudrovaním na koňovi.

malaopicka
24. okt 2023

Pozdĺžne hlavičkou nehovorí nič o tom ako hlboko je v pôrodných cestách. To by ťa musel vaginálne vyšetriť. Znamená to len, že je otočený hlavou ako štandardne deti bývajú. A dĺžku ti nikto nepovie, ako by to zmeral? Dĺžka sa meria po pôrode. K tej prvej otázke - kedy sa dieťa narodí neovplyvňuje to aké je veľké, ale kedy je na pôrod pripravené. To, že je väčšie nemusí znamenať absolútne nič.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bupi27
24. okt 2023

@jj298 Nie je za čo, aj nabudúce. Nenechám ťa tu predsa samú písať zbytočné trapošiny 😉

autor
24. okt 2023

@malaopicka ďakujem za odpoveď 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre