Kedy ste začali s Aniballom?

kikaaa6
30. mar 2024

Ahojte, v ktorom týždni/mesiaci je dobré začať s Aniballom? Pomohlo vám to nakoniec pri pôrode? Ako často ste ho používali?
Ďakujem

mikitilik29
31. mar 2024

@kikaaa6 používala som pri prvom pôrode a mala mala 3700 a jeden vnútorný steh a pri druhom som ho nepoužívala a mala mala 4300 a žiaden steh🤷 takže neviem ci pomohol🤷 od kedy som ho používala to si nepamätám, ale musíš sa opýtať Dr

kiki68
31. mar 2024

Cca 34/35tt zlahka a 40tt uz bolo 10cm v priemere nacvicenych. Pomohlo dost psychicky a iba nejake tri kozmeticke stehy vonku, cize hned som fungovala. Za mna super, porodnici nadseni, ale hlavne pre mna super pocit, ze hned som mohla behat okolo dietata a sediet. Mala som 3,7kg dieta a 53cm. Takze vacsie dieta, navyse v tej polohe tvarickou hore

kiki68
31. mar 2024

@mikitilik29 Lenze druhy porod uz telo nieco zazilo a nie je to svalstvo take tuhe zevraj. Mozno nieco na tom bude 😉

ninah1486
24. júl 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja som pouzivala od 37. tyzdna kazdy asi na 15 minut, pôrod mi neurychlil ale mala som ho bez nastrihu a maly ma neroztrhol

beahavala
17. aug 2024
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja som s Aniballom cvicila kazdy den, zacala som tiez od 37 tyzna, mne cvicenie pomohlo, nastrih som nemala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre