Kedy ste po prvýkrát počuli srdiečko bábätka cez Angelsounds?

ava987
25. sep 2022

Ahojte, kedy ste prvýkrát počuli srdiečko cez Angelsounds? Som iba v 8.tt, viem že je to ešte moc skoro ale ďaľšiu kontrolu mám skoro o mesiac a občas mám stresy, že by ma dosť ukľudnilo aspoň počuť srdiečko. 10tt už by mohol byť? Samozrejme viem že sa to nemá preháňať, iba pár sekúnd som počúvala aj pri prvej. 🙂

radanna11
25. sep 2022

Ja až v 13tt, tiež som kade tade počítala že počuli už v desiatom a kúpila som tak skoro ale skutočne som našla srdiečko až v 13tt 🙂 väčšinou som dovtedy stále nachádzala len svoje tepy , tam na bokoch mame akési tepny a tam vždy nájdeš svoj tep

7lenka11
25. sep 2022

Ja som pouzila prvykrat v 14tt a neskor som zistila, ze pocuvam svoj tep a nie tep babatka 🙈 musel ma naistruovat moj doktor.. myslim, ze sa neoplati pouzivat skor ako v 13tt

anulik12
25. sep 2022

V 10tt som uz srdiecko pocula.

konikkon
25. sep 2022

@ava987 10tt

18dada18
25. sep 2022

Ja som hľadala v 11tt a nenasla som. Potom som hodinu revala, ze co sa stalo, vystrašená. V 12tt sme isli na morfo sono a som sa zaprisahala, ze dovtedy sa ho už nechytim. Tak som týždeň trpla ci je všetko v poriadku. Druhýkrát som skúsila nejak v 14tt a nasla som hneď ako som priložila. 🙂

limia7
26. sep 2022

@ava987 ja som počula v 13tt, ale nestresuj sa tým. Najlepšie je srdiečko kontrolovať od druhého trimestra. Ja som už 2x prišla o bábo (2x MA) a druhý krát som v 13tt večer počúvala srdiečko a tešila sa a na druhy deň na sone už nebilo a mňa to neskutočne polozilo. Tentokrát som srdiečko začala počúvať až od 16tt a dosť som sa toho aj bála.

bessdonna
28. sep 2022

@ava987 lahko sa to da pomylit s vlastnym tepom...to je taky pomalsi pam pam pam😊potom srdiecko babatka je nieco ako cvalajuce kone,to treba hladat.intenzivne pocujem od 20tt,dovtedy to bolo vselijake.treba hlavne hladat tesne tam kde konci ochlpenie.

ava987
autor
28. sep 2022

@bessdonna ano pamatam si to pri prvej dcérke som našla hneď v 13.tt, bolo to ryychle buch buch buch 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre