Hrbolčeky na brušku ku koncu tehotenstva

jessica1996
22. mar 2015

Baby chcem sa spytat aj vy ste mali koncom tehu az take tzv. ''hrbolčeky'' ? 🙂 ake ste mali pocity ked ste to prvy krat videli? Aj vas prepadla taka euforia a radost a prehnanè tesenie sa na babetko? Aj ked ma uz hrozne bolievaju boky, a krize a chrbat a vsetko jak sa to roztahuje, a mam aj milion dalsich problemov spojenych s tehotenstvom ked som videla ten maly poklad jak si tam rozhadzuje rucickami nozickami tak ma prestalo trapit vsetko, a uvedomila som si ze pre tych drobcov sa oplati vytrpiet si cokolvek 🙂 vy ste to ako vnimali? 🙂

beatapittnerova
23. mar 2015

@jessica1996 Ja sa chcem iba opytat,ze tie hrbolceky mate iba teraz nemavali ste to uz aj skor pocas tehotenstva? Lebo ja to mam uz dost dlho myslela som si,ze je to babatko a az teraz mi dr povedal,ze mi tvrdne maternica. Aj dnes som mala take hrbolceky,takze neviem je to babatko alebo ta placenta? A tie hrbolceky sa objavuju uz tesne pred porodom?dakujem

jessica1996
autor
23. mar 2015

@beatapittnerova tak ja som v 34tt takze porod cakam az o tych 6tyzdnov teda dufam 🙂 a nie skor som nic podobne okrem normalnych pohybov babetka nepocitovala, ale ved to citim, a je to viac nez jasne ze to je to babetko, ze tam roztahuje rucicky nozicky, kopka, a hybe sa... a zadne tvrdnutie maternice, to je blbost, to sa prejavuje inac. Ale tak to je moj neprofesionalny nazor.. 🙂 ale nemyslim si ze mas dovod na stres 🙂

majuska77
28. mar 2015

ja mam tiež poriadne hrboliska, ked si sadnem na gauc alebo sa trosku predklonim tak už to tlaci a zrazu hrb :D..myslim že ju to už všetko tlačí,chudatko moje male.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre