Hospitalizácia v 37. týždni kvôli vysokému tlaku a skoršiemu ukončeniu gravidity

veronikalukas
10. apr 2013

Ahojte mamicky ktore s tym mate skusenosti som v 37 tt moja mala je mensia o dva tri tyzdne koli tomu ze sme neskor zistili moje problemy s tlakom lezim v nemocnici a dali mi lieky na podporu rastu malej chcela by som vediet za kolki vam robili porod za kolko dni po tych tsbletkach vase babetka pribrali dakuj za vsetky odpovede

erika789
10. apr 2013

mne zistili problémi s tlakom 38tt. Hned som bola hospitalizovaná dávali mi tiež tabletky na zníženie tlaku, ležala som tam 8dní, ked mi žnížili tlak a pôrod vyvolali, kôli tomu že malý začal strašne naberať na váhe. Naštastie všetko dopadlo ok sme zdravý a krásne rastieme máme skoro už 9 mesiacov

terry33
10. apr 2013

ahoj, ja som sa tiez dostala v 36 tt do nemocnice kvoli problemom s tlakom....lezala som tam asi 2 tyzdne, brala som dvoje lieky na tlak a podozrenie z preeklampsie....malinka bola tiez mensia ako mala byt, za tie dva tyzdne pribrala podla lekarov malo a tak mi v 38 tt vyvolali porod, nakoniec som rodila ale cisarskym...mala mala nakoniec o 200 gr viac ako mi hovorili ze bude mat a bola uplne v poriadku....mne ale lieky na podporu rastu malej nedavali...drzim paste aby vam to dopadlo dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre