Hlboké drepy na pôrod

4. jan 2024

Myslite, že pomôžu drepy na rozbehnutie pôrodu? Mám týždeň do pôrodu a chcú mi dať vyvolávačku.

janica_
4. jan 2024

Mozes skusit. Mne nepomohlo ani 9 vyvovalaciek v tabletovej forme, teda praskla mi voda, ale to bolo vsetko. Rodila som 12 dni po termine akutnou sekciou. A skusila som predtym vsetko co som nasla ze sa da 😀. Nakoniec som rada aj za sekciu, mam s cim porovnat a tato operacia ma nijak neobmedzila co sa pohyblivosti tykalo, keby som vedela predtym ze to bude take bezproblemove bala by som sa ovela menej.

petronellla87
5. jan 2024

Mne tiez nepomohlo nič 😂 ano drepy, chodenie po schodoch, prechadzky, sex, červené víno, pikantné jedlá.... Nic😂 ale skus

janica_
28. jan 2024

Ahoj, ako si dopadla? Pomohla ti nejaka babska rada? Ja som objavila dalsiu v nejakom clanku. Ze pomaha chodit jednou nohou po obrubniku a druhou po ceste 😃 dlhsiu dobu treba chodit a davat samozrejme pozor, nerobit to na hlavnej ceste

autor
29. jan 2024

@janica_ nepomohlo nič. Vôbec nič. Skúšala som aj ten obrubník😂🙈čo som si ale dala bola v pondelok večer bylinná náparka a v tu (noc v utorok ráno o tretej) mi začali slabé kontrakcie, ktoré sa však na silné rozbehli až v stredu a porodila som synčeka štvrtok ráno.

autor
29. jan 2024

Rodila som 40+5

janica_
29. jan 2024

Super, ale tak sa podarilo a zacalo to same 🙂 co som sa ja ponaparovala, sama som ani v saune za cely zivot tolkokrat nebola 😃
Gratulujem, nech ste zdravi ❤️

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre