Hlasná hudba v 9. mesiaci

16. aug 2021

Ahojte, boli ste niektorá na koncerte ci festivale v 9 mesiaci (38tt) a všetko v poriadku. Cítim sa dobre, budem stáť mimo ľudí, len mi ide o ten hluk, keď nebudem priamo pod pódiom. Rocková muzika, či nemôže nejako uškodiť.

darina1952
16. aug 2021

V pohode choď - dieťatko je v tvojom tele, koža a plodové obaly + voda ho chránia a hlasnú hudbu nebude počuť.

11_martina
16. aug 2021

Akurát som to minule čítala že to nieje dobré že sa to v tej vode dosť oziva a nevplýva to dobre na dieťa 🙄 neviem no nemám na to osobný názor

thoughtfulweirdo
16. aug 2021

Bola som na rockovom koncerte v 9.mesiaci, dieťa je úplne v poriadku, akurát bola počas koncertu dosť aktívna, zrejme cítila to dunenie 🙂

sara07
16. aug 2021

nešla by som , festivalov bude až až , aby si potom nelutovala

klip0
16. aug 2021

Ja by som nešla aj z toho hľadiska že ak tam niekto do teba nechtiac strčí, buchne. Akože tehotenstvo nieje choroba ale v takom vysokom štádiu tesne pred pôrodom (čo už kľudne môžeš začať rodiť) by som nevymýšľala. Ale ak to tebe spraví psychickú pohodu a bude ti dobre tak choď

bororka
16. aug 2021

Mne stačí, keď si dám na max.hudbu v aute. Také kopačky dostanem, že je jasné kde má limity. A teda Beyoncé doslova nenávidí 😂 Tiež sa chystám na Zónu A v 8.mesiaci. Ale predtým to určite otestujem v aute.

marcellka32
16. aug 2021

@darina1952 dieťa je chránené v tele a obale, ale počuje silné dunenie, určite nie tak, že nič nepočuje, dokonca sa vie, koľko decibelov je únosné a koľko je už nepríjemné pre dieťa v brušku, takisto ako aj pre človeka už na svete

zuzanka.zuzu
16. aug 2021

dieta vie prezit autonehodu bez ujmy takze uplne v pohode 🙂 tie vyskumy s hudbou beriem s rezervou 😀 skor bude reagovat na tvoje hormony (stastia, vzrusenia, nervozity)

bikarbona
16. aug 2021

Ja by som nešla. Bála by som sa o bábo. Plus nevydržala som stáť nejak dlho, brucho veľké... Pivko žiadne 😂 Ja som si dopriala posedenia s kamoškami. Vedela som, že ich už dlho nezažijem, keďže ony budú viesť život slobodných a ja budem držať stabilné prostredie pre dcéru 😁

bociandy
16. aug 2021

Ja som sa pytala svojho dr, ci mozem ist na Metallicu v 8.mesiaci. Iba sa pousmial a povedal ze mozem. Mala som samozrejme listok na sedenie. Tam ide skor o to, ci to fyzicky zvladnes☺️

autor
16. aug 2021

@bociandy tak keď povedal ze Metallica môže byť, tak už asi všetko potom 😄 to si bola v hale? Ja nemám žiadne problémy ani dlhšie stáť ci chodiť, bude to trvať hodinku a bude to vonku.

kiki68
16. aug 2021

Tie zvuky, co vydava nase telo su dost hlasne , Takze nic sa nestane. Aspon bude mat hudobny vkus

katulienocka999
16. aug 2021

Ja som bola vo 8 mesiaci na apocalyptice a v pohode 😁 sedela som dokonca nedaleko podia ale zas kvoli tomu, lebo vyssie miesta boli volne hocikde obsaditelne a to som nechcela, aby sme boli vo velkom dave.. Výhoda výber sedenia a hned vychod aj vchod, kedze mi trebalo častejšie chodiť na wc 😅

queen16
16. aug 2021

Jejda🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre