Hedelix sirup proti kašľu počas tehotenstva

siposova
12. okt 2012

ahojte, chcela by som sa opýtať či ste niektorá uživali hedelix sirup proti kašlu ....

sante81
12. okt 2012

@siposova uzivala som aj hedelix, aj stodal na suchy kasel, bola som okolo 30tt, nezabralo, potom mi na pohotovosti pichli calciovu injekciu, lebo som sa dusila a odporučili obyčajny calciovy sirup.

slady
12. okt 2012

cibuľový sirup zaberá najlepšie a bez vedľajších účinkov - nakrájanú cibuľu zaliať pár lyžicami medu alebo presypať cukrom, nechať postáť hodinku a sirup zliať, a po lyžičke-dvoch trikrát do dňa 🙂

henrietag
12. okt 2012

ahojte ja som ochorela na kasel pred mesiacom som tehotna tak mam stodal vobec mi nepomohol, ale hedelix som pouzivala len neviem ci sa moze v tehot.

karamel
12. okt 2012

ano, ale nam vobec nezaberal...je slaby 😒 pomaha nam mastny obklad na krk a cibulovy sirup🙂

andyejka
14. okt 2012

Ahoj, ja som ho užívala na základe odporúčania mojej doktorky okolo 28 tt, aby som nemusela brať celkové antibiotiká, skúsili sme to bez nich.... a zabralo, avšak okrem Hedelixu, som užívala aj Preventan akut. inak prajem ti skoré uzdravenie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre