Dýchanie pri Aniballe

beatrice1111
4. feb 2022

Ahojte, konečne sa mi podarilo zaviesť aniball aj na 3x nafúknuť. Lenže mám problem s vytláčaním. Viete mi nejako poradiť? Skúšala som podľa opisu na knižke od aniballu ale nejde to. 😀 ďakujem

dominika0126
4. feb 2022

@beatrice1111 Ja Vám síce neviem v tomto poradiť, ale keď som skúšala ja, tak som to pozerala na YouTube. (Mne to gynekológ neodporúčal)

greta2017
4. feb 2022

@beatrice1111 pridaj sa doskupiny cvicenie s Aniballom a tam ti poradia.
No ale chapem ta ja som to tiez nevedela ale podarilo sa ked som sa sustredila. Uvolni sa a sustred sa na panvove svaly. Su uvolnene a ked sa nedychnes z hlboka uvedomuj si ako ti ten nadych vypudzuje balonik😊...inak to ja neviem opisat

ibajaanikiny
4. feb 2022

@beatrice1111 pozri video a chod podla neho,ja som tak skusala prve tri dni a potom som si uz zvykla,ale veru,nebolo mi to prirodzene na zaciatku…potom aj pri samotnom porode som sla tak,ako som to nacvicila plus som pocuvala personal a porodila som na 4 zatlacenia bez akehokolvek poranenia/nastrihu…

kkovacovak
4. feb 2022

@beatrice1111 skus najskôr cvičiť samostatne panvové dno bez aniballu. Musíš pochopiť ten princíp aby ti to šlo a pochopiť kde to panvové dno je a ako funguje. Je to celkom neprirodzené lebo nás to núti tlačiť opačne ale ver že je to správne tak ako to tam píšu. Ja som porodila na dve zatlačenia práve vďaka aniballu bez poranenia.

emalka
4. feb 2022

@beatrice1111 Mne uplne na zaciatku pomohlo si ho trosku povytiahnut rukou a dychat ako je v prirucke, vtedy som zacitila o ake svaly sa jedna a dalej uz vedela na co sa sustredit.
Hlavne nafukuj po troskach a pridrziavaj si ho rukou pri vytlacani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre