Dr. Juhas a USG v 3. trimestri. Máte s ním skúsenosti?

lala0000000
25. sep 2019

Ahoj zienky, nemate nahodou skusenoti s panom dr. Juhasom z Myslavi? Mam ist totiz na usg v 3.trimestri, kolko sa unho plati ma s nim niektora skusenosti?

pininka1
25. sep 2019

Áno mám, ber ho s rezervou,dosť často straší pacientky a často neopodstatnené. Sú tu aj témy kde písali viaceré.

alilka
25. sep 2019

@lala0000000 ahoj. Ja som bola v 1.tr aj v 2tr..teraz sa chystáme aj v 3.tr a ja som bola veľmi spokojná .všetko nám pohovoril ukázal vysvetlil..dokonca sa malý nechcel v 2tr. otočiť tak sme došli už na dokončenie sona o 3 týždne aby mohol domerat srdiečko..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka_22
26. sep 2019

Aj ja som bola u neho a takisto za mňa spokojnosť, milý, vysvetlil nám všetko a vôbec ma s ničím nestrašil.

kikuska555
26. sep 2019

Mam par pripadov odfotenych ako sa zachoval ako vystresoval mamicky ako urcite zle dg. Nesla by som k nemu aj keby to bolo zadarmo

adelkaa159
26. sep 2019

Ja som pri nemu bola a spokojnosť mna nestrasil povedal ze mam krasne zdrave dievčatko a vsetko je na jednicku... Rodinnej znamej disgnostikoval rastep nad ustami a bola to pravda hned po porode ho operovali keby tam nesla ani to nevie tu jej to obyčajný gyn. nezistil za mna ano

diaalex
26. sep 2019

@lala0000000 skús si pozrieť tuto na MK už sú o tomto témy, ale veľa mamičiek píše, že ich strašil, naraz objednáva viacero pacientiek, posiela ich sa prejsť, trávia tam celý deň.... ako veľa negatívnych skúseností... ja osobne odporúčam Sonoclinic .... ešte žiadna nespokojná mamička odtiaľ nevyšla, žiadne negatívne skúsenosti....

lala0000000
autor
26. sep 2019

Dakujem vam, uz som sa objednala do Sace k panovi Dosedlovi.

joja1996
28. sep 2019

Za mňa je pán dr. Juhas úplne skvelý, trpezlivý, maličkú od hlavičky po päty skontroloval, strávili sme tam cca 4 hodinky kedže chcel skontrolovať každú časť telíčka, uistil nás že je všetko v poriadku, super prístup, za mňa úžasný lekár, skvelý zážitok🙂 odporúčam

alilka
29. sep 2019

@lala0000000 No to si asi neurobila vôbec dobre..ten tá odbije za 2 minúty .a budeš ľutovať..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska555
29. sep 2019

@alilka to naozaj? 🤦 Ja som bola pri Dosedlovi, na vsetky vysetrenia. Kazde jedno mi podrobne vysvetlit, vsetko poukazoval. A ani na jedno vysetrenie som nesla pre fotku, videa a tieto dristy. Ale preto aby mi lekar na urovni vysetril poriadne dieta. Dosedla a Juhas je nebo od zeme

diaalex
29. sep 2019

@ptmt1011 😁 on tvrdí každej jednej že dieťa je zle otočené čo je kravina ako mraky.... v Sonoclinic sa mi ani rad zastalo, že by bolo malé zle otočené, vždy vedeli pozriet 🧐 ale chápem mamičky ktoré sú typickými pacientkami, že u lekára trávia dni a este keď nedostanú recept tak sa rozčuľujú 😁 ale ultrazvuk nie je celodenná záležitosť 😉 hlavne keď je dieťa vždy otočené smerom k tebe, nikdy neukazuje chrbát alebo zadok 😊 rada od lekára - nenechajte sa odrbavat

monika_ke
29. sep 2019

Pri prvom tehu som chodila k Juhasovi kedze tam bola moja obv.gynek. a to mi stacilo, nikdy viac.
Teraz chodim do SonoClinic a som max.spokojna.
Vsetko vysvetlene, ukazane, a ziadne nekonecne cakanie a strasenie a posielanie na amnio a pod.

katuskak2
29. sep 2019

Ja s nim nemám vôbec dobrú skúsenosť, nastrasil nás tak, ze som z tých stresov aj skôr porodila, úplne neludsky prístup. Všetko zlé pomeral, že Grochal v Martine krútil len hlavou, zetoa tak nemera. Ja si myslím, že on to usg ani nevie robiť.

alilka
29. sep 2019

@kikuska555 No píšem čo.pisali baby z terajšíeho obdobia..v skupine v decembrovkach..čiže aktuálne..a priznajme si Dosedla je jeden arogantný namyslený človek..z vlastnej skúsenosti to viem..s Jugasom sa nedá ani rovnať máš pravdu,Juhás je na úrovni..

pininka1
29. sep 2019

@ptmt1011 podľa mňa to nieje normálne, mám tri deti, s dvoma som bola u Dankovcika a nikdy žiadne prechádzanie, presne vysvetlenie, rozoberanie všetkého a žiadne strašenie. Keď posiela prechádzať sa každú jednu pacientku, tak asi to nebude len tak. Prečo to potom nerobia ostatní doktori takto paušálne? A o tom zbytočnom strašeni už o ňom kolujú vtipy medzi ostatnými lekármi. Áno prístup mal veľmi milý, zlatý, povedal mi že je všetko v poriadku a nakoniec do správy napísal niečo úplne iné a ani mi to nevysvetlil. Jedine čo mi povedal že mám ísť na hematologiu, lebo dieťa je malé a pritom mala 4090g takže fakt bola malá.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika_ke
29. sep 2019

@ptmt1011 myslim, ze tu nikomu nejde ani tak o to prechadzanie, ale po cca pol hodinovej prechadzke zase cca hodinu -hodinu a pol cakanie, kym sa clovek dostane dnu

terezia32
29. sep 2019

@ptmt1011 podľa mna chcela poukázať, že ostatný lekári nie len tí v Košiciach vedia urobiť vyšetrenie na prvý krát, nech je bábätko akokoľvek otočené narozdiel od Dr. Juhása ktorí posiela prechádzať sa a z 20 minútového vyšetrenia sú 3-4 hodiny.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezia32
29. sep 2019

@ptmt1011 neviem ako ešte inak napísať, že nejde o čakanie ale odbornosť, že iný lekár vie vyšetriť dieťatko nech je otočené akokoľvek

maryetta
29. sep 2019

Ja som bola pri nom 2x. Na morfologicky utz v cca 22-23.tt.
Pri prvom uplne vsetko v poriadku. Perfektne vysetril. Vsetko vysvetlil.
Pri druhom bola dcerka zle otocena. Poslal ma poprechadzat. Ale neotocila sa. No povedal ze na 98% je vsetko ok. A dal mi moznost dalsieho vysetrenia ak chcem.

olivia1425
29. sep 2019

@kikuska555 ja som tiez pri disedlovi po zlej skusenosti s juhasom...citala som na nete ze je arogantny, naladovy a pod.... a mam velmi dobru skusenost jednoznacne by som odporucala jeho za pristup aj ako odbornika....

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska555
29. sep 2019

@terezia32 ano je zaujimave ako len on nevie vysetrit, ze? Nikde inkde sa mi to nestalo.
Mne stacilo ked mi 3x volali na iny termin akoze pristup ku pacientovi 0 bodov.

@olivia1425 poviem ti ze ja som mu volala o 19:49 presne si to pamatam s placom. A nebola som jeho pacientka ani som ho nemala zajednanrho k porodu. Proste nic. A bpl ochotny hned prist skontrolovat. Len tokko napisem k jeho arogantnosti.

olivia1425
29. sep 2019

@kikuska555 a dalsia vec zrusila som termin v myslave tak velmi sa im to nepacilo... hlavne ze 50 € si dava do suflika...v saci mi aj potvrdenie o zaplateni dali....

pininka1
29. sep 2019

@ptmt1011 no ak to nechápeš tak ide o to, že väčšina lekárov to rozhodne nerobí a určite nie pri každej pacientke. A ak máš ty čas stráviť u lekára tri hodiny, tak kludne. Ja keď som bola inde objednaná presne som išla a za pol hodinu som bola vonku s komplet informaciami. O tom hovorim. A že keď už chce poriadne vidieť a posiela sa prechádzať, tak nech potom povie narovinu, čo pacientke,resp dieťaťu je, nie aby si to ona musela zisťovať a lúštiť zo správy. Môj gynekológ mi na svojom obyčajnom utz podal lepšie info a nič také ako tvrdil pán doktor nezistil. To isté môj pôrodník a chytali sa za hlavu, kde pán doktor nabral takú diagnozu. Je jasné že z x pacientok bude mať veľa aj dobre skúsenosti, ale podľa mojich info aj tu z tém čo písali baby, prevažujú tie negativne.

alilka
29. sep 2019

@terezia32 V sonoclinic sa baby prechádzajú tiež .moja švagriná tiež patrila k nim lebo my spal..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre