Dovolenka v 30. týždni

21. júl 2024

Ahojte, tie ktore ste sli na dovolenku autom (cca 6 hodin cesta) okolo toho 30. tyzdna ako ste to zvladli? Bez problemov ci uz by ste radsej takto nesli? Dakujem

danyelia
21. júl 2024

Ahoj, v 35.tt som šla s autom do Chorvátska 16 hodín na dovolenku 😁 Zvládla som to v pohode, no ja som ten typ, ktorý mal všetky 4 tehotenstvá bezproblémové. Ja by som šla kľudne ešte raz. Ale jasné, záleží od zdravotného stavu, ako sa cítiš, celkového pocitu...

autor
21. júl 2024

@danyelia ja tiez bezproblemove tehotenstvo, citim sa dobre, len ma trochu zneistuju tie reakcie ludi ked poviem ze chceme este ist 😀

danyelia
21. júl 2024

Verím Ti, mne sa lekár smial, že v pohode, veď aj tam majú pôrodnice, keby to mňa prišlo skôr, boli aj také reči, že možno porodím po ceste 😁 Ale keď je pohodlné auto, prestávky, pitný režim a pozitívne naladenie, dá sa to zvládnuť 😊 Plus ešte 2 mladšie deti som mala na krku vtedy...

30katrusa40
21. júl 2024

Ak zvládaš v pohode tie tepla , nemáš problémy s tlakom ani nič iné, tak choď. Prípadne na tvojom mieste by som sa pre istotu ešte poradila s lekárom. Budeš šoférovať len ty alebo sa striedate?

autor
21. júl 2024

@danyelia toto splname, deti dalsie nemame takze snad bude vsetko ok 😀

autor
21. júl 2024

@30katrusa40 ja soferovat asi nebudem musiet vobec, partner bezne zvlada aj dlhsie cesty ked si dame pauzu niekde

30katrusa40
21. júl 2024

Ak nehrozí predčasný pôrod , potom len šťastnú cestu a uži si voľno . Ale dávaj pozor na prehriatie .

autor
21. júl 2024

@30katrusa40 dakujem 🙂 jasne budem davat pozor, mam v plane len lezat v tieni a obcas sa schladit v mori 😀

henikap123
23. júl 2024

Ja som bola v 32 tt a zvládla som to v pohode. Mala som vankúš ktorý som si dala na brucho keď má už tlačil pas. Išla by som ešte raz ale nie s mojimi deťmi ale asi s inými deťmi 😀 problém skôr klíma, z ktorej som podľa mna ochorela, a keďže som nemohla žiadne lieky tak som trpela.

autor
23. júl 2024

@henikap123 s inymi detmi 😂😂 ja mam pas do auta ten tehotensky takze ma to netlaci a ta klima to ano, neznasam to, pojdeme asi velmi skoro rano alebo v noci nech ju nemusime velmi pustat

henikap123
23. júl 2024

Ja som ochorela z klímy na izbe. Cela rodina sme ochoreli. Ale za 3 dni sme sa dali dokopy. Ale čo sa týka tehotenstva žiadne bolesti, 10 hodín v aute zvládla som. Šťastnú cestu 🙂

autor
23. júl 2024

@henikap123 dakujem krasne 🙂

zuzik1407
24. júl 2024

Ja som bola v 5mesiaci a nikdy viac.nohy mi spuchli ako gajdy,unavená som bola zo slnka,neužila som si more ,nič moc teda.A kamarátka to iste ,5mesiac ,išla do mora,začala krvácať a prelezala v nemocnici v Chorvátsku.Ja za seba ,už by som takto nešla nikdy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre