Detralex počas 3. trimestra?

joysi
22. okt 2019

Je tu niekto kto užíval Detralex počas 3 trimestra?
Myslela som, že sa vyhnem užívaniu tabliet proti kŕčovym žilam, ale žiaľ mám ich viac a bolia ☹
Bojím sa brať lieky, keďže drobuľko je zdravúčke, ale tak chcem byť aj ja v pohode. Na cievnom mi vyšetrili žily a žily mám priechodné...tak mi predpisala kompresne pančuchy, Detralex...kontrolu mám až o rok...
Ďakujem za odpoveď 🙂

luthine
22. okt 2019

@joysi ahoj, som tiez 3. trimester a uz asi mesiac som na detralexe. Nechcela som, ale tie bolesti uz boli neznesitelne a mne sa treba starat o dve male deti doma. Vsetci ma ubezpecuju, vratane hematologicky, ze na babatko to nema vplyv, tak dufam, ze maju pravdu😊

katarinka89
22. okt 2019

@joysi Detralex je dobrý aj na zlatú žilu, takže jeho užívaním si tak znížia riziko mať ju po pôrode a aj teraz

joysi
autor
22. okt 2019

@luthine Tak ja mam už staršie dve detičky čize z tejto stránky je to v pohode, skôr sa obávam, aby sa mi nevytvorili tromby tak kvôli tomu zvažujem ten Detralex...dúfam, že budú naše drobuľka zdravúčke a aj my 🙂

joysi
autor
22. okt 2019

@katarinka89 jasné viem, že mi ma pomôcť len robím si starosti kvôli drobcovi...

katarinka89
22. okt 2019

@joysi Ja som ho užívala tiež a v poho, není dôvod sa stresovať 😊

evkamotka
22. okt 2019

Ja som v 3 trimestri a uzivam detralex uz pol roka denne. Muz je farmaceut, ten sa na nom len zasmial ze to ani nie je poriadny liek, len vytazok z pagastanu konskeho (ci coho, nechcem zavadzat). Ked s tym nema problem moj gynekolog ani moj muz, nemam ani ja. Verim im

joysi
autor
22. okt 2019

@evkamotka ďakujem 🙂 ja som v tychto veciach bojko 🙂

andreakacmi
22. okt 2019

ja ho užívam tiež spolu s kompresnými ponožkami a je to neuveriteľná úľava .... čiže ja len odporúčam ale v kombinácii s dobrými kompresnými podkolienkami alebo ponožkami

joysi
autor
23. okt 2019

@andreakacmi ďakujem za odpoveď...začnem aj ja od novembra...mam pocit, že cítim úľavu od bolesti už len tým, že nosím tie kompresne pančuchy 🙂

andreakacmi
23. okt 2019

@joysi aj ja som cítila úľavu a nenormálnu .... používam oboje , samozrjeme nie úplne každý deň, ale snažím sa, a podkolienky mám len keď chodím, ak sedím doma, tak si ich vyzujem, keď idem s malou kočíkovať znova si ich dám ...... a používajú to bezci na regeneráciu .... takže určite to má účinok, a presne ten liek je len akýsi doplnok, nie je to liek, určite to nijako bábu neubližuje🙂

joysi
autor
23. okt 2019

@andreakacmi dnes mi zabudol muž natiahnuť pančuchy a fakt ma tie nôžky bolia...dala by som si ich sama, ale mám také brucho akoby som melón prehltla 🙂

katrin21
23. okt 2019

Detralex sa moze.. v pohode

joysi
autor
23. okt 2019

@katrin21 ďakujem 🙂

adika279
18. jún 2022

@luthine preplati detralex poistovna dovera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre