Depka a nechutenstvo v tehotenstve.

aylinn
4. apr 2020

Ahojte prepadla ma nejaka depresia ani nie z karanteny, ale skôr z tehotenstva. Neviem nič zjesť každý deň mi je zle nevoľno, ale citim že to je psychické. Už som dosť slabá, nevládzem ani stáť na nohách, ale pri pohlade na jedlo ma napína. Trvá to asi vyše týždňa občas doseba natlačim nejake jablko alebo kukurične chleby, sucháre max. polievku,ale inak nič. Je to velky problem? Alebo bábo nebude mat z čoho rásť? Alebo čo s tým mám robiť....

lucylka25
4. apr 2020

Mozete si dat homeopatika. Len idealne by bolo vas stav prebrat aspon telefonicky s homeopatom, aby vam doporucil jedno celkove homeopatikum na vase fyzicke problemy aj psychicky stav. Doporucujem potom hladat homeopata tu: https://komorahomeopatov.sk/vyhladaj-homeopata/

sunny8
4. apr 2020

Ja som mala depresie celé dve tehotenstva a detom nič nebolo 🙂 tiež som jedla ledabolo .. problém to asi je netreba to podceňovať ale neznamená to nutne že sa musí niečo stať. Pátrať po príčine a dať sa čím skôr dokopy

aylinn
autor
4. apr 2020

@sunny8 no pričina je tehotenstvo. Nezvladam to už aka som nemotorná, ubolená, nepoužitelná. Neviem sa pohnúť, už ani neviem aké to je zobudiť sa a byť bez bolesti. Kebyže neni môj chlap.teraz doma a nepomoze mi tak tu asi zhnijeme a skapeme od hladu lebo ja proste nevladzem a trýznim samu seba už iba po ceste na zachod.

sunny8
4. apr 2020

@aylinn užívaj si tehotenstvo 🙂 nikdy nevieš či to nie je tvoje posledné. Si krásna taká aká si už len preto že nesieš v sebe nový život ❤️😇 tak to že si napríklad ťarbavá premeň na srandu a spolu s manželom sa zasmejte 🙂 veď to raz skončí a dieťatko potrebuje už teraz silnú maminku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre