Čo sú poslíčkovia?

10. aug 2024

Prosim Vas vysvetlite mi niekto čo su poslickovia alebo ako ich “ucitim?” Cakam sice druhe babo, ale ani pri prvom som nic take nemala , ani kontrakcie nič takže neviem vobec :D ale dosť ma boli nizsie ako pod bruskom a ozaj pri kazdom kroku sa mi tazko chodi
(som 34t ..)

lucia13022023
10. aug 2024

U mňa to boli kontrakcie ktoré boli pravidelne a potom prestali. Aj na dva tri dni kľudne. Potom zas boli hodinu aj dve, a po sprche prešli.
Bolesť príde, odíde, príde, odíde. Nie ze to boli cely čas. Tak to bolo u mňa.
A teda to co píšeš, že sa ti ťažko chodí, to som mala aj ja v 39tt asi. Normálne som cítila ako je malý nízko, tlačil mi na nejaký nerv, nevedela som poriadne chodit. Potom sa dal inak, a bolo to zas v pohode. A potom sa zas vrátil do tej polohy pri ktorej som nevedela chodiť. Ale bolo to len posledne dva týždne pred pôrodom.

danielahamar
10. aug 2024

Daj si magnézium a vyloz nohy, telo sa pomaličky pripravuje

petronellla87
10. aug 2024

U mňa to boli bolesti v podbrušku ako pri kramoch

autor
11. aug 2024

@danielahamar magnezko beriem kazdy den, ale vylozit nohy veru pri skoro 2r synovi nemozem :D

mqkm
19. aug 2024

No to je také tvrdnutie bruška.. na 20-30 sekúnd dosť nepravidelné. Nemá to bolieť ako menštruačná bolesť, skôr to je taký čudný pocit. Telo sa pripravuje na naozajstné kontrakcie ktoré budú bolieť a budú pravidelné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre